102-річний чоловік, який пережив Голокост, зустрів племінника, хоча думав, що всі його рідні загинули на війні

102-річний чоловік, на ім’я Еліагу, втік з Польщі на початку Другої світової війни та усе життя вважав, що вся його родина загинула.

Але два тижні тому він дізнався, що його молодший брат вижив і, що в нього є син, тобто племінник Еліагу. 66-річний Олександр нині проживає у Росії й, дізнавшись, що його дядько живий, прилетів до нього, щоб побачитись.

Побачивши одне одного, щастю не було меж. Вони обидва довго плакали та обіймались, бо одне одного ніколи в житті не бачили. Старий Еліагу дуже радів і казав, що він неймовірно щасливий бачити свого племінника і знати, що у нього є рідні.

Потім вони сиділи та розглядали старі фотографії їхньої родини. Тоді все одно обом чоловікам не вирилось, що вони змогли нарешті знайти одне одного.

Це возз’єднання стало можливим завдяки повній онлайн-базі жертв Голокосту, що створив офіційний меморіал Ізраїлю “Яд Вашем”. З огляду на зменшення кількості тих, хто вижив, і їхній похилий вік, така подія, ймовірно, стане однією з останніх у своєму роді.

Важко уявити, як живеться людям, що втратили своїх рідних під час Голокосту. Надіємось, що не тільки цей чоловік знайшов свою сім’ю, але й іншим пощастило зустріти рідних.

 

Оцініть статтю
NewsMix
102-річний чоловік, який пережив Голокост, зустрів племінника, хоча думав, що всі його рідні загинули на війні