35-кілограмова шерсть вівці не давала їй спокійно жити та наносила травми

Багато людей вважає, що стригти овець — це знущання з тварини. Але це зовсім не так, адже шерсть починає обростати вівцю та робить їй набагато гірше.

Доказом того є історія про дику вівцю, на ім’я Барак. Вона була знайдена в лісі Австралії. Її вовна важила понад 35 кілограмів, тому що її не стригли вже багато років. Здалека можна було подумати, що це якесь невідоме створіння, бо шерсть тварини була просто величезною та чорною від старості.

Місцевий притулок для тварин взяв вівцю до себе. Рятувальники виявили, що через надлишкову вовну, тварина не могла нормально бачити, тому її зір значно погіршився.

Потім вони вирішили позбутись шерсті тварини. Люди довго зголювати надлишковий шар вовни, а потім просто жахнулись. Барак, так тварину назвали у притулку, був дуже худим, бо, напевно йому було важко їсти через такий важкий тягар на спині. Також виявилось, що колись вівця належала комусь, адже на вусі був чіп, що доводить цей факт. Можливо вона просто колись втікла від свого стада та оселилась жити сама у лісі.

Вівця була врятована та оселилась у притулку разом з іншими травмованими тваринами. Люди дали їй змогу знову відчути себе комфортно.

Рятувальники також зазначили, що вівцю потрібно стригти приблизно раз на місяць, щоб подібна ситуація більше ніколи не траплялась. Це доводить, що це не просто людська забаганка, а потреба.

Оцініть статтю
NewsMix
35-кілограмова шерсть вівці не давала їй спокійно жити та наносила травми