66-річний чоловік, що народився з дальтонізмом, зміг побачити світ кольоровим

Нещодавно я приїхала в США за програмою обміну. Потрапила я в дуже велику та дружню сім’ю. Там я познайомилась з чоловіком, на ім’я Вільям, у якого з дитинства була хвороба “Дальтонізм”. Він здавався мені абсолютно нормальним, навіть подумати не могла, що у нього така проблема. Мені розповіли, що раніше чоловік займався бодибілдингом.

Але наближався його день народження. Старенькому виповнювалось 66 років. Його сім’я відкрила мені секрет, що хоче подарувати йому окуляри, які допоможуть побачити світ у кольорових фарбах.

Це був дійсно крутий подарунок, я запропонувала їм також докласти трохи своїх грошей, щоб купити їх. Усі ледь тримались, щоб не розповісти дідусю раніше про такий класний сюрприз.

І ось настав день його народження. Я хотіла зняти цей момент на відео, щоб не забути такий чудовий день. Вільям як завжди жартував і був у хорошому настрої.

Коли він почав розпаковувати подарунок, не знав, що там в середині. Коли він запропонував вгадати, що там знаходиться, усі разом сказали, що він не зможе вгадати. Адже і справді цей сюрприз був непередбачуваним. Ми спеціально запакували його в декілька коробок, щоб Вільям довго думав, що ж там таке лежить.

Після того, як він побачив, що там окуляри, нічого не зрозумів, бо вони були наче проти сонця. Але коли він надів їх, то просто ще декілька секунд не розумів, що з ним відбувається. Вільям повторював, що це дуже дивно.

Але потім не можна передати, які емоції він відчув. Радів так, наче дитина! Я б навіть не могла і подумати, що такий сильний чоловік буде так розчулений. Старенький почав оглядатись навколо та роздивлятись кольори, які він побачив вперше. З дитинства його світ був чорно-білим, а зараз все зовсім по-новому. Можливо ці барви він уявляв собі зовсім не так, але зараз нарешті чоловік зможе жити нормально!

 

Оцініть статтю
NewsMix
66-річний чоловік, що народився з дальтонізмом, зміг побачити світ кольоровим