Але ж мати дитині теж не чужа людина

— Колишня дружина Вітька зажадала під час розлучення поділити дітей. Старшого сина вона забрала до себе, а молодшу дочку — Вітя. Але згодом ця жінка вже скаржилася йому, що він недостатньо аліментів платить, — почав розмову чоловік про свого знайомого.

— Що він зробив? — поцікавився співрозмовник.

— Він наступного дня привіз їй дочку. Сказав, що залишає її на колишню дружину, але аліменти обов’язково платитиме. Все ж таки ця жінка не чужа своїм дітям. Вітя залишив сумки з речами, віддав дитину та поїхав до себе додому.

— Напевно, вона була в повному шоку. До речі, як її звати?

— Напевно, Дар’я. Так вона ще й одружена, чекає зараз дитину від нового чоловіка. А тут ще одну посадили їй на шию. Син зараз ходить до школи, у перший клас пішов, з ним й так важко сидіти, уроки робити, а тепер додалася дочка, яка ходить у садок.

— Який жах.

— Пощастило тільки в тому, що її новий чоловік — начальник якоїсь високооплачуваної корпорації. Тільки ось його справа нещодавно розорилася та він втратив усе, що мав. З того дня йому важко знайти роботу та забезпечити тепер чотирьох людей у родині. Даша навіть намагалася умовити свою матір допомогти їй з дочкою хоча б, але та відмовлялася.

— І чим їй тільки не догодили аліменти від Віті?

— Не знаю, щось стукнуло їй у голову, вона захотіла підняти цю тему. Можливо через те, що вже знала наперед про те, що її нинішній чоловік скоро може втратити роботу та тому вирішила поговорити про це з Вітею.

— Я вважаю, що Дарина сама винна у цьому всьому. Якби не зрадила, то зараз би не опинилася в такому становищі, я в цьому певен.

— Ось тільки коли їй додалася ще одна людина в сім’ю, тоді вона задумалася, що краще житиме хоч на якісь аліменти від колишнього чоловіка. Хоча скоро в неї й так буде поповнення, мені здається, становище не зміниться, їй стане так само тяжко, як було з дочкою.

— А сама дитина як?

— Швидше за все вона хоч щось вже розуміє та незабаром запитає свого батька, чому її рідна мати так чинила з нею. А Вітькові доведеться їй все це пояснювати якось. Ох, бідолашна дівчинка.

— Все одно, головне, що вона має хоча б одного батька зараз. Решта не має значення, можна й пережити.

Ось така історія вийшла. Чи вірно вчинив Вітя, віддавши дочку своїй колишній дружині?

Оцініть статтю
NewsMix
Але ж мати дитині теж не чужа людина