Батьки подарували моїй дружині автомобіль, але вже в який раз вони знову нахабно користуються своїм подарунком

Моїй дружині на день народження батьки вирішили подарувати машину. Про неї Катя мріяла давно та її бажання нарешті збулося.

– Їй однозначно тепер буде легше пересуватися. Дивись, якщо народиться друга дитина, то точно ніяких проблем не буде, – твердила теща.

– Так, чудово, що тепер маю власну машину! – все ніяк не могла натішитися Катя.

– Зараз у нас такий час, що без машини ніяк. Раптом терміново треба буде кудись молодій мамі поїхати чи відвезти дитину до садка, – додав тесть.

Пройшло два тижні з того моменту, як моїй дружині подарували автомобіль. За цей час вона змогла на ньому проїхатися лише один раз! Уявляєте? Господиня машини змогла скористатися нею лише раз! Ну, це як взагалі? Пізніше я дізнався, у чому причина. Виявляється, що цією машиною кілька разів їздила до магазину мама Катерини, потім її батько брав машину, щоб дістатися до вокзалу та забрати сестру, яка приїхала в гості. Потім ця сестра брала машину, щоб просто на ній покататися. Ще й брат Каті брав цю машину, аби поїхати на роботу, на кінець міста. А моя дружина лише один раз відвезла нашого сина до школи, а назад вони діставалися на таксі. Я вирішив поговорити з Катею, спитати у неї чому вона просто не скаже про те, що ця машина зрештою не спільна, а її. Вона мені відповіла:

– Я казала, повір мені, але мене ніхто й слухати не захотів. У мене у відповідь запитали, мовляв, що тобі шкода для власної родини? “Скажи спасибі, що вона взагалі ціла”, сказала мати.

Від почутого я був збентежений. Ну як це так, подарувати своїй дочці машину, а потім не дозволяти їй користуватися подарунком? У мене просто в голові все це не вкладається. Хоча чого я дивуюсь? Два роки тому ми мали схожу ситуацію, коли теща з тестем вирішили подарувати мені мопед. Я був радий цьому подарунку, дуже, але ним також вони користувалися, як зараз Катиною машиною. Тільки тоді мені вдалося поставити на місце цих людей, сказавши, що раз вони подарували мопед мені, то їздити на ньому буду тільки я. А якщо й давати їм користуватися, то тільки за моїм бажанням. Відтоді на нього вони й дивитися перестали.

Живемо ми, до речі, в одному будинку. Саме житло купував я, відповідно прописані тут моя дружина та син, а наші батьки іноді приїжджають до нас ночувати, роблять це частенько, на це ми не скаржимося, звикли. Та й ніяких сварок не виникає з приводу побуту. У нас усіх розділені обов’язки, тому що будинок великий, одній людині за все платити буде складно, тому за газ та світло плачу я, Катерина платить за воду та інтернет. А наші матусі та татусі, як приїжджають до нас, допомагають із прибиранням та приготуванням, коли потрібно. Я це до того, що якщо моя дружина почала їздити на таксі, то тепер їй практично нічим платити за воду та інтернет.

– Та що таке? Я не можу під’єднатися до інтернету! – злилася теща.

– А у ванній холодна вода! – викупавшись, приєднався до неї тесть.

А я й говорю: «Ось вам і таксі…». Як я зрозумів, можливо, моя дружина вирішила таким чином поставити на місце своїх батьків та в неї виходить.

– Яке таксі? – здивувалася мама Каті.

— А ось про це поговоріть зі своєю дочкою, коли вона, вкотре, повернеться додому на таксі зі своїм сином, — відповів я.

Так все й сталося, цього разу дружина вже не стримувала себе та висловила своїм батькам усе, що вона думає з цього приводу. І правильно зробила, адже, дійсно, це авто було подаровано лише їй. Після розмови теща з тестем вибачилися перед своєю дочкою та визнали свою провину. Сподіваюся, більше такого не повториться, інакше тоді Катя на них образиться й припинить спілкування з ними.

Оцініть статтю
NewsMix
Батьки подарували моїй дружині автомобіль, але вже в який раз вони знову нахабно користуються своїм подарунком