Безкоштовно – не означає неякісно

Я працюю на місцевому державному заводі, як і більшість у нашому містечку. Як і на кожному підприємстві є свої нюанси у роботі та у взаємовідносинах у колективі.

Але я вважаю, що профспілки на нашому підприємстві працюють відповідально. Кожен може отримати путівку на оздоровлення для себе або для дитини у табір, є безкоштовні навчальні програми для співробітників, звісно подарунки на свята, інша допомога.

Недавно прочитала негативний відгук у соцмережах однієї нашої працівниці. Її дитина йшла у перший клас, за традицією на підприємстві усім первачкам дарують шкільні рюкзаки та деяку необхідну канцелярію.

Так ось, ця мама була дуже обурена якістю ранця та його наповненням, написала, що краще б взагалі нічого не давали. Дивно, але знайшлися такі батьки, що її підтримали у коментарях, хотіли аби виплатили кошти.

Моя дитина у свій час теж отримала такий набір, все достойної якості. Я взагалі не знаю, де ще батьки отримують таку підтримку перед школою, тому що придбати дитині все необхідне вартує значних коштів.

Деякі батьки, чомусь вважають, що піклуватися та займатися розвитком їхніх дітей повинна держава. Батьки мають усвідомлювати, що впершу чергу особисто відповідають за своїх дітей.

Їм самим для себе необхідно зважити чи готові вони до витрат на гуртки, репетиторів, позашкільні та додаткові заняття. Потрібне усвідомлення, що для того аби дитина досягла успіху в житті, батьки повинні прикласти не тільки зусилля, а й кошти. І не завжди слід критикувати допомогу зі сторони, для багатьох вона є необхідною.

Оцініть статтю
NewsMix
Безкоштовно – не означає неякісно