Через тещу моя дружина почала віддалятися від мене та сина. Все дійшло до того, що вона таємно поїхала зі своїм коханцем до Риму

Познайомився із Катею на своїй роботі, вона працювала прибиральницею, а я бухгалтером. Після того, як її батьки їй погрожували переїздом в інше місто, я вирішив запропонувати Каті з’їхатися та жити разом. Всі були не проти, незабаром ми зіграли весілля. З батьком та матір’ю моєї дружини було дуже непросто домовлятися, в обох важкий характер, але я намагався все ладнати й по можливості знаходити компроміси у суперечках.

Особливо мене завжди намагалася зачепити Віра Степанівна, моя теща. Вона постійно думала, що я їду не у відрядження, а до коханки, що працюю на поганій роботі, заробляю мало, що я поганий батько та чоловік. Й що ще гірше, вона нав’язувала все це своїй дочці, від цього ставало прикро.

Я намагався з Катериною про це поговорити, але вона мене не слухала, була на боці своєї мами, адже «це ж мама, вона поганого не порадить». Так воно і є, але коли людина налаштовує тебе проти того, кого любиш та цінуєш, це вже ненормально. Всіма силами хотілося розплющити очі своїй дружині на те, що відбувалося, але ставало тільки гірше, вона все більше почала віддалятися від мене й нашого сина.

Моєму терпінню вже практично підходив кінець, але все одно хотілося зберегти нашу сім’ю, я до останнього мав надію, що все налагодиться. Незабаром так і сталося, мене підвищили на посаді, зарплата відповідно побільшала. Плануємо купити нову квартиру, адже в однокімнатній нам жити вже тісно.

Думав, що тепер всі закиди з боку тещі закінчаться та я нарешті зітхну спокійно. Ми переїхали на іншу квартиру й раптом Катя мені заявила про те, що хоче поїхати до оздоровчого центру, останнім часом у неї справді почалися проблеми зі здоров’ям. Я, ні про що не підозрюючи, відпустив її прямо перед моїм днем народження.

На жаль, моя дружина не привітала мене, адже ніколи до цього не забувала про цей день й завжди навіть дарувала щось. Мене це трохи напружило та, мабуть, не дарма. Коли вона повернулася додому через два місяці, я вирішив перебрати її речі з валізи, щоб випрати й натрапив на оформлені путівки до Риму, на яких виднілися її ім’я та ім’я якогось чоловіка. Я зрозумів, що Катя їздила туди зі своїм коханцем.

Пізніше я дізнався, що захворіла моя бабуся та вона потрапила до лікарні. Ці дві проблеми не давали мені спокою, мені було так погано. Коли я розповів Катерині про бабусю й запитав про ці путівки, її відповідь мене просто вразила. Сказала, що з бабусею я повинен розбиратися сам, вона тут ні до чого, а з приводу іншого чоловіка вона збиралася мені сказати, але оскільки я дізнався сам, то не проти зі мною розійтися.

Документи на розлучення ми зібрали дуже швидко. Після цього Катя та її мати зажадали покинути квартиру, яку я сам купив для себе та колишньої дружини. До речі, житло записано на мене, тому збирати свої речі довелося Каті, через що вона була дуже зла та сказала мені про те, що я пошкодую про це.

Приблизно рік ця жінка та Віра Степанівна не давали мені спокою. Вони так сильно хотіли заволодіти цією квартирою, просто рвали та метали. Все це дійшло до суду, але навіть сам суддя трохи посміявся з нашої ситуації, він сказав, що ця квартира по праву належить мені та вона стане Катиною, якщо мені самому захочеться її там прописати.

Наступні п’ять років я прожив чудово, мені було дуже легко на душі, що нарешті позбувся цих людей та брехні, яка була. Робота йшла повним ходом, я став начальником компанії, на яку працював, відкрив свій бізнес.

Сама ж Катя іноді просить зустрічі зі мною, але тільки через сина, бо нудьгує. Я розумію її як матір, тому дозволяю їм бачитися, але знову довіряти їй більше ніколи не стану.

Оцініть статтю
NewsMix
Через тещу моя дружина почала віддалятися від мене та сина. Все дійшло до того, що вона таємно поїхала зі своїм коханцем до Риму