Через жадібну жінку мого брата, наша мама ледве не загинула

У мене є старший брат Сергій. Раніше у нас були дуже хороші дружні стосунки, але за певних обставин, мені довелось припинити з ним спілкування, адже він виявився підкаблучником, який рідних людей проміняв на довгоногу блондинку.

Все почалось 7 років назад. Мені тоді було 17 років. Він привів додому красиву дівчину і сказав, що хоче на ній одружитись. Брат був досить успішною людиною працював ортодонтом в приватній клініці, тому на кожне свято купував мені дорогі подарунки.

Але з появою цієї пафосної жіночки усе змінилось. Брат став весь свій час витрачати на неї, бачила я його десь раз на рік, тому дуже сильно сумувала! Коли настав час вступати мені до університету, мама хотіла влаштувати мене на хорошу спеціальність, аза це потрібно було платити, бо державних місць там не було!

Ми не мали таких грошей, тому я говорила, що краще піду у якийсь технікум, але мамa не погодилась та вирішила попросити допомоги у свого сина. Він одразу погодився і сказав, що привезе гроші сьогодні. Але ми так його і не дочекались! Сергій подзвонив та сказав, що всі гроші у дружини, а вона не дозволяє брати таку велику суму.

Ми були просто приголомшені, бо як так? Брат значить працює цілими днями, а вона сидить вдома та ще й грошима його розпоряджається! Але то таке, з університетом ми й без нього розібрались.

Але згодом трапилось жахливе! У мами виявили тяжку хворобу. Я не знала, що тоді й думати, бо потрібна була операція, яка коштувала дуже дорого! На свій страх, подзвонила братові з проханням допомогти. Він звичайно дуже злякався за неї, але сказав, що немає грошей таких, тому краще відкрити збір на лікування!

Тоді я була на нього дуже зла, бо мама могла помеrти, а у нього точно були такі гроші. Тоді я вирішила піти до цієї його жінки. Коли ми зустрілись, я ще більше впала в ступор. До мене прийшла жінка одягнена в дуже дорогі брендові речі та з ключами від новесенького авто в руках. Навіть того, що на ній було одягнено, вистачило, щоб оплатити операцію. Я переступила через свою гордість та, пояснивши ситуацію, попросила потрібну мені суму.

Що ж ви думаєте вона відповіла? Сказала, що зараз вже грошей немає, бо вона тільки виїхала з автосалону. Їй виявляється брат на день Aнгела купив автомобіль! Це було останньою краплею! Після цього я заблокувала брата скрізь! А моїй мамі все ж вдалось назбирати необхідну суму за допомогою благодійних внесків!

Оцініть статтю
NewsMix
Через жадібну жінку мого брата, наша мама ледве не загинула