Чоловік покинув мене з дитиною, як тільки дізнався, що я хвора на pаk

Коли я тільки зустріла Сашу, думала, це кохання на усе життя. Та лихо, яке зі мною трапилося, відкрило мені очі.

Ми прожили з Олександром 5 років у шлюбі і виховували сина Микиту. Усі довкола вважали нас ідеальною родиною. Я й сама думала, що живу у родині, яка наповнена коханням. Здавалося, ніщо не може мені завадити бути поруч з чоловіком та дитиною і відчувати себе щасливою.

Та один день кардинально змінив моє життя. Я почала відзначати погане самопочуття і відчула сильний головний біль. Спочатку я подумала, що це пов’язано з артеріальним тиском, та біль тільки посилювався з кожним днем. Тоді я вирішила звернутися до лікарів.

Після численних діагностик мені було оголошено діагноз – рak головного мозку. Я почала проходити хімієтерапію і кожна процедура давалася мені надзвичайно важко.

Коли в мене почало випадати волосся, я з острахом дивилася на себе у дзеркало.

Перш за все я почала перейматися, як мене сприйматимуть рідні. Зрозуміло, що батьки завжди підтримають, а ось чоловік та син… Я боялася того, що мене почнуть жаліти. Та мій 4-річний син говорив, що я дуже гарна з новою зачіскою. Кожного разу, як я чула це – плакала.

А ось з чоловіком в нас відносини стали гіршими, причому з першого дня, як я дізналася про свою хворобу. Після першої хімієтерапії чоловік вирішив спати від мене окремо. Потім Саша виділив мені окремий посуд, з якого я маю їсти та пити.

Всім відомо, що рak не передається контактно-побутовим або повітряно-краплинним шляхом. Але мій чоловік відчував сильну відразу до моєї хвороби та мені було боляче це усвідомлювати.

Я продовжувала боротися з хворобою, а чоловік все більше віддалявся. Я не отримувала з його боку жодної підтримки й, звісно, підозрювала, що у нього є інша жінка.

Якось я повернулася з лікарні, а чоловік зібрав валізу й сказав, що йде. Він попрощався з Микитою та зачинив двері. Мені було дуже боляче, але я була вже готова до його зради.

Курс лікування своєї страшної хвороби я завершувала за підтримки батьків, сина та друзів. Мені вдалося подолати рak та зрозуміти, що чоловік, якого я кохала, залишив мене хвору. Можливо, доля таким чином вирішила показати, що поруч зі мною була не моя людина.

Зараз я живу і радію життю, насолоджуюся кожною хвилиною та радію тому, що маю.

Оцініть статтю
NewsMix
Чоловік покинув мене з дитиною, як тільки дізнався, що я хвора на pаk