Чоловік взяв собак із притулку, а вони врятували йому життя

Чоловік хотів взяти з притулку собі собаку. Відвідавши його, побачив там двох пітбулів, яких покинули їх господарі. Тварини були дуже сумні та нерозлучні одне з одним. Він пошкодував собак та забрав обох до себе додому.  Тоді цей чоловік ще не уявляв, наскільки цей вчинок допоможе йому у майбутньому.

Дві собаки, на ім’я Еллабель і Ледібаг були покинуті своїми господарями та знайшли одне одного у притулку для тварин. Вони боялись сторонніх людей та постійно тримались разом. Напевне з ними погано поводились, якщо зараз собаки так бояться людських рук.

Чоловік, на ім’я Роберт Макгоуен прийшов в цей притулок і, почувши історію двох пітбулів, не роздумуючи забрав їх до себе. Коли він побачив тварин, то одразу зрозумів, що візьме двох, а не одного як планував, тому що окремо вони б просто не змогли.

На диво, пітбулі відразу ж подружилися з новим господарем. Звичайно, собакам знадобився деякий час, щоб звикнути до свого нового будинку, але незабаром вони виявили свою вдячність чоловікові.

Одного разу Роберт ремонтував машину в гаражі, коли раптом всередину зайшли чотири невідомі чоловіка. Один з них вдарив господаря будинку по обличчю і зажадав ключі від машини. Роберт відповів, що вони в його спальні.

Тоді троє зловмисників залишилися з ним, а один пішов до будинку за ключами. Але всередині його вже чекали вірні друзі господаря — два пітбулі. Вони відігнали зловмисника, а потім вибігли в гараж і накинулися на інших.

 

Нападники не постраждали, але швидко зрозуміли, що не витримують двох розлючених собак, тому втекли. Роберт лишився з гематомою під оком, але це могло б закінчитися гірше, якби його не врятували пітбулі.

Чоловік подарував тваринам будинок, турботу і ласку. Цього вистачило, щоб вони самовіддано накинулися на натовп злих людей, не замислюючись про власне життя.

Оцініть статтю
NewsMix
Чоловік взяв собак із притулку, а вони врятували йому життя