Чоловік здивував орангутанга неймовірним фокусом

Одного разу, я відпочивала з батьками в Америці, ми тоді вирішили піти на вихідних у місцевий зоопарк. Досі пам’ятаю, наскільки там було красиво. Але найбільше всього мені запам’ятався орангутанг та фокусник, що вирішив з ним втілити в життя магічний трюк.

Поміж відвідувачами та орангутангом була скляна стіна, яку неможливо пробити, це спеціально зроблено задля безпеки тварин та людей. Але одному чоловікові все ж вдалось здолати цю перешкоду.

Особисто я ніколи не вірила в фокуси, бо вважала це завжди вдалим обманом. Але після того походу до зоопарку, все ж на трохи повірила у чудо.

Фокусник дістав колоду карт, розмішав її та дістав звідти одну карту. Орангутанг у цей момент прискіпливо ж дивився на дії людини. Потім чоловік взяв карту та міцно притиснув її до скляної стіни, за якою знаходилась тварина.

Забравши руки, карта залишилась висіти на перегороді, усі ж подумали, що це нічого такого, вона просто притиснулась і залишилась висіти там. Але це було не все!

Коли орангутанг намагався віддерти карту від стіни, виявилось, що вона опинилась якимось магічним способом на іншій стороні стіни, тобто у тварини в руках. Це було дивовижно!

Орангутанг подивившись, що це таке, намагався передати карту назад її власнику. Тварина притиснула папірець до стіни постукала по ній палкою, думаючи, що також зможе передати її назад. Але орангутанг не був фокусником, тому у нього цього не вийшло.

Відвідувачі парку тоді просто не могли стримати свого подиву. А я ж шкодувала, що не зняла цей момент на відео. Але нещодавно побачила його в інтернеті, тому ділюсь із вами. Обов’язково подивіться на це своїми очима!

Оцініть статтю
NewsMix
Чоловік здивував орангутанга неймовірним фокусом