Це найкраща поїздка в нашому житті, повинна була бути!

Мій хлопець подарувала мені на День Народження білети на море. Правда лише в Одесу, але ця маленька “перезагрузка” була нам дуже потрібна. Олег не вперше чув про пригоди в поїздах, тому одразу викупив ціле купе, щоб нам було комфортно. Їхати нам потрібно було майже весь день, тому ми купили вина, смачної їжі і вирушили на вокзал.

Ми знайшли своє купе, розклади речі і вже приготувались до найкрутішої подорожі.
Не пройшло і кількох хвилин, як до нас в купе заглянув якийсь чоловік, я вважала, що це випадково, але повторилось кілька разів…

Я накрила на стіл, Олег відкоркував вино і ми приготувались пообідати і додивитись серіал, котрий давно вже планували. Ще захотілось чаю, тому я пішла до провідниці. Але тут мене зупиняє чоловік, що кілька разів заходив у наше купе.

– Скажіть, у вас в купе є два місця? Я з донькою їду додому в Одесу, а в нашому купе чоловік та жінка п’яні, донька боїться їх. Допоможіть мені, можна до вас перейти?
– Ні, не можна. Ми спеціально викупили ціле купе, щоб їхати вдвох з комфортом. А ви були у провідників?
– Так, сказала, що нічим не може допомогти!
– Я вам теж нічим не допоможу, вибачте!

Я повернулась у своє купе і мене чекав неприємний сюрприз, цей чоловік вже з дитиною та всіма речами був у нашому купе. Я просто в шоці від наглості.Я на це все дивилась і лише дивувалась.
Я попросила щоб чоловік пішов, а він тільки розсміявся у відповідь.
Я одразу ж пішла до провідниці, та вона вибачилась і сказала, що допомогти нічим не може. Тоді я звернулась до провідника сусіднього вагону, а він до начальника і всі зібрались в нашому купе.
Ми показали всі свої білети, і начальник сказав повернутись чоловіку на своє місце. Як виявилось, його білети на плацкартний вагон, а в нашому: провідниця – його дружина.

І тут все стало на свої місця. Його дружину теж звільнили, це ж перевищення службових повноважень. А, як би на нашому місці вчинили ви?

Оцініть статтю
NewsMix
Це найкраща поїздка в нашому житті, повинна була бути!