Дівчина збирає макулатуру аби допомогти сир0там

19-річна Катя вже 4 роки збирає папір та здає його до пункту приймання макулатури. Виручені гроші дівчина перераховує до будинку для дітей-сиріm.

“У восьмому класі я вперше відвідала дитячий будинок. Це було в рамках шкільної екскурсії. Мене настільки вразила атмосфера самотності та постійного очікування, що я захотіла допомогти діткам з важкою долею. Оскільки я не мала змоги заробити, вирішила здати старі зошити на макулатуру”, – розповідає дівчина.

Коли батьки Каті дізналися про її цікаве рішення, вирішили також долучитися. За один раз сім’я змогла назбирати 30 кг макулатури.

Це були усілякі картонні коробки, непотрібні записники, журнали, старі газети. Ми влаштували справжнє генеральне прибирання і змогли виторгувати трохи більш як 100 гривень. Тоді я задумалася, що можна звернутися до бабусь та родичів і зібрати непогану суму допомоги“, – розповідає Катерина.

Зараз Катя збирає непотрібні папір та картон у знайомих та друзів, а нещодавно розмістила оголошення у соцмережах про збір макулатури та подальшу долю виручених коштів. Тепер вдома у дівчини справжній сортувальний цех!

Дівчина вже допомогла придбати у дитячий будинок нові меблі, сучасну техніку та іграшки. Зупинятися Катя не збирається, планує відкрити громадську організацію. Вона вважає, що її ініціатива не тільки допомагає діткам, а й береже довкілля.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Дівчина збирає макулатуру аби допомогти сир0там