Дівчинка заспівала зворушливу пісню для свого батька, що хворий на рак

Усі ми хочемо, щоб наші близькі завжди були здорові та щасливі. Але буває й таке, що ваших рідних торкається якесь нещастя. І тоді ви усіма силами намагаєтесь їх підтримати.

Дівчинка, на ім’я Еві Клер, прийшла на американське талант-шоу “Америка має талант”, щоб заспівати пісню для свого тата, який хворіє на рак.

Вийшовши на сцену, вона розповіла, що мріяла потрапити сюди ще з дитинства. Але, починаючи говорити про свого тата, заплакала просто перед суддями.

Зі слізьми на очах, дівчинка розповіла, що рік тому її татові поставили діагноз — четверта стадія раку товстої кішки. Лікарі давали чоловікові лише 5% шансів на життя, але він й досі продовжує працювати та забезпечувати їх сім’ю.

Тому Еві прийшла на це шоу, у першу чергу, щоб підтримати батька і заспівати для нього зворушливу пісню.

За кулісами дівчинку підтримувати мама й тато. І коли вони почули цю промову, то не змогли стримувати сліз. Тато особливо розчулився, адже такі слова були справді цінними для нього.

Еві обрала пісню “I`m missing arms”. Коли суддя запитав, чому саме такий вибір пісні, юна співачка розповіла, що це улюблена після її батька. Коли у нього трапляються важкі дні, вона йде до нього в кімнату і співає йому цю пісню, щоб він хоч трохи відчув себе краще, щоб він зміг відчути її турботу, і дати йому сил, щоб він міг далі боротись за життя.

Дівчинка ще довго не могла зібратись, щоб почати співати, тому що емоції просто переповнювали її. Тоді на сцену винесли води, і через деякий час вона змогла почати свій виступ.

Спів Еві був просто неймовірним, деякі судді та глядачі в залі не змогли стримати своїх сліз від такого виконання. Пісня була проспівана з усією душею, з усією турботою до свого батька.

Не можливо навіть уявити, що у цей момент відчуває дівчинка та її тато, але цей виступ показує, наскільки сильно юна співачка хоче, щоб її тато і далі був живим.

Обов’язково подивіться цей виступ та відчуйте той стан душі, який хотіла донести до нас Еві.

Оцініть статтю
NewsMix
Дівчинка заспівала зворушливу пісню для свого батька, що хворий на рак