Дочка довго вибирала собі нареченого, але і він виявився банкрут

Моя дочка рік тому вийшла заміж! Я дуже щаслива цьому, адже думала, що вона ніколи собі не знайде хлопця. У Рити дуже принциповий характер, вона не хоче зустрічатись аби з ким, тому ретельно поставилась до вибору хлопця.

Все через те, що у неї є свої принципи й пункти «ідеального» хлопця. Скільки разів вона вже знайомилась із чоловіками, але все закінчувалось провалом, якщо хоча б один пункт був не підтверджений.

Таке у моєї дочки з’явилось років 10 тому, коли вона пережила важке розлучення. До цього вона була зовсім не такою, а все через хлопця, який завжди їй говорив, що у неї щось не так! Вже після у Рити з’явилось багато комплексів щодо себе, тому дівчина почала плідно працювати, щоб бути «ідеальною».

Все ж вона таки стала такою: має свій власний бізнес косметології, схудла на 10 кілограмів, читає купу книг на день, загалом просто сама вишуканість! Я пишаюсь, що моя дочка змогла стати такою, але, попри це, вона у 34 роки нікого не мала!

Я постійно говорила, щоб Рита знайшла собі когось, бо я хочу внуків та і їй буде корисно мати чоловіка, якусь опору! Але вона все повторювала, що їй не до цього, зараз на першому місці вона, а потім вже діти й так далі. Але родити у пізньому віці надто складно, тому я хвилювалась!

І ось вже рік тому вона познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Його звали Артем, він дійсно був схожим на принца з якоїсь казки! Тому я надіялась, що цей хлопець повністю задовольнить мою дочку.

Але нещодавно вона мені жалілась, що він не може їй купити усе, що вона захоче! Я була шокована, адже у нас не дуже багата сім’я і як вона такою розбещеною стала незрозуміло. Але я вважаю, що це не правильно, адже я бачу як її хлопець добре до неї ставиться, квіти майже кожного дня.

Нещодавно, на моєму дні народженні, він підійшов та бідкався мені, що Рита хоче собі автомобіль новий, а його як раз звільнили. Він боїться, якщо розкаже дівчині, що у нього тепер немає грошей, то вона його кине!

Мені стало шкода цього хлопця, адже таке і справді може трапитись, але я вважаю, що якщо вони люблять одне одного, то не важливо скільки грошей, а головне це почуття! Її чоловік попросив мене допомогти із цим, правильно сказати Риті, щоб вона його не кинула, адже і справді він її дуже кохає! Але як це зробити не знаю навіть!

Можливо краще не говорити та почекати поки зять роботу знайде, а я йому із цим допоможу! Чи краще сказати правду і що буде, те буде! Як думаєте?

Оцініть статтю
NewsMix
Дочка довго вибирала собі нареченого, але і він виявився банкрут