Дружина боїться, що я залишу її ні з чим, якщо ми розлучимось

Ми з дружиною живемо разом вже декілька років. Спочатку все було не дуже добре, ми тіснились в маленькій орендованій квартирці на околиці міста, але тоді нас все влаштовувало. Все ж постійно намагались заробити більше, щоб жити краще.

В якійсь момент сталось, напевне, щось незвичайне! Мені запропонував друг разом з нуля відкрити маленьку кантору. І цей бізнес просто перевернув моє життя з ніг до гори. Я став більше заробляти, ми переїхали в простору гарну квартиру і ні в чому собі не відмовляли. Дружина дуже пишалась мною.

Тоді ми почали думати про дітей. Оскільки в нас було достатньо коштів для того, щоб поставити дитинча на ноги. Я почав відкладати, щоб купити будинок. Дружина була не проти та ще й більше «за», ніж я.  Тоді разом почали вже думати про власне майбутнє.

І ось, коли я вже хотів купляти будинок та переїжджати, дружина стала себе дивно поводити. Вона підійшла до мене та спитала, що вона буде робити, коли з’являться діти. Я ж хотів, щоб дружина сиділа вдома і піклувалась про дітей, поки я заробляю гроші. Це нормальна практика у сімей, адже чоловік має забезпечити для жінки комфортні умови для життя.

Виявилось, коли моя теща дізналась, що ми будемо переїжджати й моя дружина буде сидіти вдома та не працювати, вона одразу наговорила багато неприємних речей. Казала, що не можна залишатись жінці без грошей, адже в будь-який момент чоловік може просто залишити її ні з чим з дитиною на руках.

Це було дивно, адже я люблю свою дружину і ніколи б не зробив так, а цей будинок я купляю для нашої сім’ї. Але моя кохана дуже повірила своїй мамі та тепер не хотіла сидіти лише з дітьми, бо боялась, що якщо я її кину, то залишиться ні з чим.

Але я взагалі не хочу, щоб з дитиною сиділи няньки, все ж тепер дружина не хоче переїжджати. Не розумію, що я роблю не так, бо все намагаюсь робити як найкраще. Я вже роздумував переписати будинок на дружину, але тут моя мама втрутилась і почала говорити все те саме, що я залишусь ні з чим.

Просто не розумію, чому батьки хочуть одразу нас розвести, адже підстав для цього немає. Навіщо шукати у відносинах якусь вигоду, бо я намагаюсь навпаки зробити, щоб усій сім’ї було добре, а не тільки собі.

Оцініть статтю
NewsMix
Дружина боїться, що я залишу її ні з чим, якщо ми розлучимось