Дружина заявила, що після декретної відпустки працювати не буде

Я одружився з Настею, коли нам було по 20 років. Все сталося дуже спонтанно та неочікувано. Новина про вагітність Насті власне стала причиною нашого шлюбу. Не знаю, як би наше сумісне життя склалося, якби не малюк.

Зігравши весілля ми обидва зіштовхнулися з щоденною побутовою рутиною. Це було дуже важко, адже ми не зовсім до цього були готові. Я постійно нервував.

У свої 20 я ще не відчував себе впевнено в плані того, що зможу забезпечити і дружину, і сина. Своїми побоюваннями я ділився з Настею й вона запевняла, що вже в рік здасть сина до дитсадка та піде працювати.

Поки ж синочок був зовсім маленький, я працював на двох роботах та брав підробітки. Мені не можна було розслабитися ні на хвилину, адже дитина потребує колосальних витрат і я відчував обов’язок перед дружиною та нашим сином.

Коли сину виповнилося 9 місяців, я знайшов гарну роботу і зарплата почала влаштовувати. Я вже мав трохи більше вільного часу. Розмови ж про садочок Настя не починала, вона наче забула про те. Я й не став нагадувати, адже сильної необхідності у тому, щоб так рано дитину віддавати вже не було. Грошей, звісно, все одно не вистачало, але необхідним забезпечити я міг власними силами.

Однак з часом я помітив, що Настя наче не збирається ні сина в садочок віддавати, ні йти працювати. Зараз синові вже більш як три роки, а моя дружина й зовсім не думає про роботу.

Я вирішив спитати напряму, чи збирається вона малого до садочка віддавати, на що почув у відповідь, що Настя не хоче сина від себе поки відпускати.

– А працювати ти плануєш?, – спитав я.

– Навіщо тоді чоловік потрібен, якщо жінці працювати треба? Я виховую нашого сина, готую, прибираю, ще й маю гроші заробляти?! Ти тоді нащо нам?!

М’яко кажучи, я був спантеличений такою агресивною відповіддю. Батьки Насті підтримали її та вважають, що я зобов’язаний її забезпечувати. Мені ж би хотілося, аби моя дружина думала про спільний бюджет та саморозвиток.

Оцініть статтю
NewsMix
Дружина заявила, що після декретної відпустки працювати не буде