Двоюрідного брата дочка повернулася з-за кордону ненадовго, і знову планує повертатися. Хочуть добудувати хату і зробити ремонт. А ми, сину з невісткою, віддали свою квартиру, а самі переїхали на дачу.

Розмовляли ми якось з братом на кухні за чаєм. Ми хоч і двоюрідні, але часто спілкуємося. Він заходить до мене в гості поговорити та розказати останні новини.Так от, розповів він, що повернулася його дочка з-за кордону. Вони з чоловіком мали однокімнатну квартиру, але донечці вже 8 років, і тісно їм там. Тому, вони почали будувати будинок. А дочка їздить на заробітки, щоб добудувати дім та зробити ремонт.

– Я от не розумію, невже це її обов’язок забезпечувати сім’ю? Що робить її чоловік? Чому не поїхав він? – запитала я брата.
– Я не дуже лізу в їхню сім’ю, але він каже, що дружина знайде там кращу і легшу роботу, а йому потрібно буде ночами на будівництві працювати — відповів брат. Тут він працює на якісь роботі, але не дуже багато заробляє. Я пробував поговорити з донькою, але такі розмови закінчуються сварками, тому я не зачіпаю більше ту тему.

– Це якось дуже дивно. Молода сім’я, а живуть окремо. Так і до розлучення недалеко — дивувалася я. Вони нормально ладять?
– Так, у них все добре. Кажуть, що люблять один одного і скоро будуть разом. – сказав брат.
– Але ж внучка твоя без мами росте…
– А я що їм зроблю, це їхнє життя, – відповів брат. Хай живуть як хочуть. Я все що від мене залежало дав і зробив. А решта — їхня справа.
– Але ж у тебе від батьків залишилася однокімнатна квартира. Чому ти її не продаси й не докладеш дітям? Так би вони швидше знову почали жити разом. І внучка твоя не сиділа б без мами — сказала я.
– Ага, ще що. Я цю квартиру здаю, і отримую хоч якісь гроші на прожиття. Пенсією не сильно нарадуєшся. Вони вже дорослі, хай розв’язують свої проблеми самі. Мені колись ніхто не помагав, і нічого не пропав.

– Наш діти теж спочатку винаймали квартиру, але це було дуже затратно, та і місця мало, квартири зараз дорогі. – почала розповідати я. Тому, ми вирішили віддати їм свою квартиру, а самі переїхали жити на дачу. А свати зробили дітям новий ремонт. Тепер у внука є своя кімната. Вони щасливі, а нам спокійно що вони мають дах над головою. Якщо є можливість трохи допомогти дітям, то чому б це не зробити, не розумію.
– З такою допомогою ми лишимося на вулиці, – відповів брат. Діти не дуже спішать нам помагати. Вони й своє життя не можуть привести до порядку. Крім мене про нас ніхто не подбає. На весілля ми їм подарували дорогу машину. А дім вже хай самі будують. Могли б і машину продати, або взяти дешевшу. Але, вирішили так, то хай вирішують. В мене своїх проблем хватає, щоб ще тими перейматися.

– Не правильно це все. Сім’я має бути разом. І такі проблеми має вирішувати чоловік, а ніяк не жінка. Так що, поговори ще раз з донькою. Нехай придумають інше рішення.

Оцініть статтю
NewsMix
Двоюрідного брата дочка повернулася з-за кордону ненадовго, і знову планує повертатися. Хочуть добудувати хату і зробити ремонт. А ми, сину з невісткою, віддали свою квартиру, а самі переїхали на дачу.