Хлопчик, що згубив свою собаку, не зміг стримати сліз, коли побачив її у машині

Хлопчик, на ім’я Картер виріс із собакою, який помеr, коли він був ще маленьким хлопчиком. Картер завжди мріяв колись мати ще одного мопса.

Настав той день, коли мама Картера, Ейпріл, здивувала хлопчина на його 12-й день народження, подарувавши чорного мопса, на ім’я Пайпер. Ейпріл любила спостерігати, як Картер миттєво зближується з маленьким чорним мопсом, що став для нього «коханням усього життя».

Але незадовго до Дня подяки, коли хлопцю було вже майже 14 років, родина випустила Пайпер на вулицю, щоб вона сходила до туалету. Але після цього ніхто не зміг її більше знайти.

Картер був абсолютно спустошеним. Вони з сестрою довго шукали свого домашнього улюбленця, але минуло майже три тижні, і діти почали втрачати надію. Ніхто вже не надіявся побачити мопса.

Але раптово Ейпріл отримала телефонний дзвінок з притулку для тварин, де їй сповістили, що хтось знайшов Пайпер, і зараз собака чекає на господарів у притулку.

Мама хлопчика одразу ж поїхала за собакою. Та вирішала зробити сюрприз Картеру. Коли жінка забирала його зі школи, вона приїхала разом із Пайпер.

Хлопчик навіть не підозрював, що його чекає такий сюрприз, адже цей собака був для нього дуже цінним скарбом. І, побачивши у салоні авто свого улюбленця, не міг стримати емоцій та розплакався, обіймаючи Пайпер.

Оцініть статтю
NewsMix
Хлопчик, що згубив свою собаку, не зміг стримати сліз, коли побачив її у машині