Хлопець запросив мене до ресторану, а після вечері сказав аби я за себе сплатила

Я нещодавно влаштувалася на нову роботу й одразу набула собі залицяльника. Хлопець працює неподалік від мого офісу і доволі симпатичний. Мені подобається, як він зранку мене зустрічає посмішкою, коли я проходжу повз нього.

Одного дня новий знайомий запросив мене на вечерю до найдорожчого в місті ресторану. Я була вражена такою увагою і, звісно що погодилася.

Я дуже рідко буваю в ресторанах, особливо, в дорогих. Тому була вражена сервісом та смачними стравами. Заклад, який обрав мій шанувальник був надзвичайним!

Хлопця, до речі, звали Артем і він дуже мені сподобався не тільки зовнішньо, а і як співрозмовник. Однак в ході нашої розмови за вечерею я зрозуміла, що Артем розраховує на продовження вечора. Тож, всю вечерю я віджартовувалася від його відвертих пропозицій, як тільки могла.

Після вечері хлопець запропонував провести мене додому, я не змогла відмовити, оскільки це було б не надто ввічливо з мого боку. Однак моє враження щодо Артема зіпсувалося, адже я не з тих жінок, що можуть закрутити роман з першого побачення.

Коли ми підійшли до мого під’їзду, Артем наважився наблизитися до мене аби поцілувати, та я відмовила, сказавши, що я не цілуюся на першому побаченні та дуже серйозно ставлюся до стосунків.

На що хлопець мені відповів, що витратив свій час та гроші дарма й попросив заплатити за вечерю в ресторані. Не довго зволікаючи, я дістала з гаманця необхідну суму та віддала свій «борг».

Тепер я намагаюся уникати колишнього «залицяльника».

 

Оцініть статтю
NewsMix
Хлопець запросив мене до ресторану, а після вечері сказав аби я за себе сплатила