Хотіла відпочити, а в результаті працювала домогосподаркою!

Я вирішила приїхати до доньки на кілька днів, щоб відпочити. Поки у мене була відпустка. Але розмріялась….весь цей час я працювала! Бо ж донька звикла жити в безладі.

Донька живе сама в місті, ну а я в селі, майже за 100 км від неї. Вона переїхала лише рік тому, в гості до неї я ще не приїжджала. А тепер, вона запросила приїхати, я все залишила, бо дуже сумувала і хотіла побачитись. Я планувала, що вперше піду в оперу, кінотеатр, спробую суші та відпочину від домашньої рутини. І донька мене в цьому підтримувала. Вероніка забрала мене з вокзалу, привезла додому, віддала ключі і поїхала на роботу. Я трохи відпочивши після дороги, озирнулась, і зрозуміла що в домі немає господині.

Одяг був розкиданий по всій квартирі, на столі незрозумілі плями і крихти хліба, підлога не мита вже, напевне, більше місяця. Але ж вона знала, що я приїду, хіба не могла прибрати? Але я ж знаю, що вона багато працює, напевне, часу не вистачило. Я вирішила їй допомогти. Все прибрала, думала, що вона мені подякує, але Вероніка навіть не помітила, що щось змінилось.


Ввечері ми замовили суші, як і планували, повечеряли, і розійшлись спати в різні кімнати. А зранку, вона знову на цілий день мене залишила вдома, а я вирішила взятись за кухню та ванну, там бруду було не менше. І знову ніякої реакції! Я так замучилась, що мені вже нічого не хотілось. Цього вечора, навіть не вечеряла.

Через 4 дні Вероніка, везучи мене на вокзал, запитала:
– Мам, а Ви ж приїхали, щоб місто подивитись, в оперу піти, чому так жодного разу і з дому не вийшла?

І тут моє терпіння лопнуло! Я сказала, що приїхала відпочити, а наробилась більше, ніж на городі сама за весь сезон і що вона звикла жити в безладі і жодного дня навіть дякую не сказала за мої старання. А у відповідь знаєш, що почула?
– А я тебе хіба просила це робити?

Ви б бачили мій вираз обличчя. А, як я мала там жити??? На дивані не було місця не сісти, в туалет противно заходити, а доки пройдеш всю квартиру у білих шкарпетках, то вони стають чорними!
– Мам, для мене важлива робота. Я працюю багато і дуже добре заробляю. Тому мені не проблема викликати клінінг і залишити цю справу їм. Я краще хоча б трішки відпочину, а ніж буду тиждень драяти квартиру і нічого доброго з цього не вийде. Ти ж сама вибрала чим займатись 4 дні! Я тобі роботу не шукала!
– Але ж вона ніби і маж рацію, та все одно, я відчуваю себе використаною і жодного слова подяки в замін. Ось таке життя матері. А що б ви зробили на моєму місті?

Оцініть статтю
NewsMix
Хотіла відпочити, а в результаті працювала домогосподаркою!