«Коли мені було 10 років, моя мама стала інвалідом і я сама за нею доглядала»

«Тата я ніколи не знала, він нас покинув ще, коли мама була вагітною, – розповідає Неля, – Мама ж виховувала мене саму в великій любові і я була щасливою донькою. Та в одну мить наше життя змінилося. Коли мені було 10, мама поїхала у відрядження й потрапила в аварію. Я тоді пережила сильне потрясіння, більш як два місяці лікарі боролися за життя моєї мами. Я ж жила з подругою мами, адже родичі в нас далеко і ми не підтримуємо зв’язок. Мамі вдалося залишитися живою, але вона ніколи вже не зможе ходити. Так я стала донькою матері, що пересувається на візку і потребує догляду».

10-річна Неля робила усі хатні справи, купувала необхідні продукти, доглядала за мамою. Та вона ніколи нікому не жалілася на життя.

«Мені було важко, звісно. Але просити в когось допомоги я не могла. Згодом мама запропонувала звернутися до волонтерів. Мені тоді було вже 13 років, я пішла до однієї організації і попросила організувати збір коштів, аби спеціально облаштувати нашу квартиру, щоб мамі було комфортно. І в нас вийшло. Я дуже вдячна небайдужим. Тепер моя мама може самостійно готувати їжу, а я маю більше часу на навчання», – поділилася дівчинка.

Зараз Нелі 16 і вона виглядає дуже щасливою дівчиною, не зважаючи на таку тяжку долю матері.

«Мама мене дуже любить і турбується про мене, я ж і собі також дбаю про матусю. Не дивлячись на важкі обставини я зростаю в любові та вважаю це головніше за все на світі», – говорить дівчина.

 

Оцініть статтю
NewsMix
«Коли мені було 10 років, моя мама стала інвалідом і я сама за нею доглядала»