Коли я проходила повз кабінет Віти, то почула про себе багато цікавого

Ми з Вітою знайомі понад 5 років. Познайомилися випадково – на одній із конференцій. Саме тоді я подумала, що непогано було б запропонувати їй працювати на мене. Я керую маленькою фірмою, що займається продажем папіряної продукції. Віта ж на той час працювала менеджером у мого знайомого. Я знаю, що відношення до неї було кепським, не цінували її на роботі. Дівчина сама ж доволі розумна та симпатична, та виглядала дуже виснажено.

Якось одна з моїх помічниць пішла в декретну відпустку, тоді я вирішила зателефонувати Віті. Вона одразу погодилася змінити роботу.

Авжеж, адже зарплата в моїй фірмі вдвічі більша від її минулих прибутків! Коли Віта прийшла до мене працювати, здавалося, ця людина ідеальна підходила для посади. Окрім професійних якостей, мені було комфортно з дівчиною. Іноді ми чаювали і я ділилася деякими таємницями свого особистого життя.

Це були якісь дрібні родинні події, типу відпочинку на вихідних, або сімейного свята. Взагалі, я з працівниками зовсім не обговорюю своє життя поза роботою, але з Вітою чомусь хотілося ділитися. Дівчина також розповідала, як вона проводить свій час, говорила про свої вподобання та захоплення. В решті решт я й сама того не помітила, як звикла до Віти

Наші робочі стосунки стали більш схожі на дружні. Я намагалася допомогти Віті краще виконувати свої обов’язки, пояснювала та навіть робила частину її роботи. Потім я дозволила Віті раніше покидати робоче місце через її тренування. М’яко кажучи, я перетворилася з суворої начальниці на “свого хлопця“.

Раніше я вважала, що на роботі варто тримати дистанцію. І краще б я не зраджувала цій думці. Якось я проходила повз кабінет і почула, як Віта голосно щось розповідає, непотрібно було й прислухатися аби почути:

“Та які ми подруги? Вона з жиру біситься, щопонеділка я слухаю про її відпочинок з сім’єю. Вона то в розкішному заміському комплексі, то ресторані відпочиває. А я маю це слухати! Знаєте, я навіть попросилась раніше виходити з роботи, аби зайвий раз вона мене на чай не покликала, нудить від цих розповідей. Для неї існує одна проблема – де б ще відпочити на вихідних, де вона не була з сім’єю “.

Я була в розпачі. Я не могла повірити, що Віті неприємно зі мною час проводити. Вона наче намагалася довести колегам, що вона своя, а не подруга керівника. Я розумію, їй важко працювати в колективі, адже керівник її виділяє серед інших. Але невже поливати мене брудом – кращий спосіб стати душею колективу?!

Я почекала, поки Віта закінчить промову. Ще багато всього наслухалася. Потім я постукала у двері та зайшла до кабінету. Віта стала блідою. Я не подала вигляду, що щось чула.

Вирішила поки не звільняти Віту, адже вона як спеціаліст мене влаштовує. Та все ж рідше з нею чаюю. Ця ситуація мене так засмутила, що я розповіла чоловікові. Той радить все ж звільнити Віту, адже вона не надійна людина. Я ж наразі не знаю, що робити.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Коли я проходила повз кабінет Віти, то почула про себе багато цікавого