Колишня балерина хвора на Альцгеймер згадала свій танець з “Лебединого озера” та намагалась його відтворити

Музика — це та річ, без якої не можна було б уявити світ. Вона допомагає нам у складні моменти, підтримує нас та супроводжує крізь усе життя. Її сила дійсно є неосяжною, і героїня цього відеоролика доводить, що це так!

Марта Сі Гонсалес хворіла на страшну хворобу Альцгеймера. Вона була колишньою примою-балериною, яка танцювала з New York Ballet в 1960-х роках. На жаль, нині жінки вже не стало.

 

Але перебуваючи у 2019 році в будинку для людей похилого віку у Валенсії, сидячи на інвалідному візку, їй включили в навушниках фінал «Лебединого озера», після чого жінка починає граціозно виконувати хореографію, яку навчилася десятиліття тому.

 

Помітно, що Марта досі пам’ятає цю партію. Це просто неймовірно, адже така хвороба майже повністю забирає у людини пам’ять. Але любов до музики та до балету переборює це, тому жінка, ніби в молодості, намагається відтворити рухи з Лебединого озера своїми худими від старості руками.

 

Подивившись на це видовище, можна дійсно зрозуміти, що музика це та річ, яку забути неможливо. Саме вона допомогла колишній балерині відчути себе комфортно.

Оцініть статтю
NewsMix
Колишня балерина хвора на Альцгеймер згадала свій танець з “Лебединого озера” та намагалась його відтворити