Лише після розлучення я можу вирішувати все сама за себе!

Мені 30 років, у мене 4 дітей і три роботи. Одна з них – віддалена. Моя зарплата мене дуже влаштовує, але мій чоловік впевнений, що я повинна не лише добре заробляти, а й прибирати вдома та постійно готувати.


Я повертаюсь додому майже завжди серед ночі, дуже вимучуюсь, але при тому вдома повинно бути готове все для обіду і вечері. Сніданок – повинна робити зранку, щоб свіжим був. І це ще не все…а одяг випрасувати, а все поприбирати..враження, що в будинку буревій був, доки я на роботі.


Нашій найменшій 3 рочки, вона дуже хоче присутності мами, але я приходжу, коли вона вже спить. А чоловік мій з Азербайджану, через це в нього таке ставлення до мене і до дітей. Чоловік вдома головний. Він заробляє, а я все інше. Але ж я заробляю не менше, ніж він!?


Цієї думки безперечно притримуються всі в його країні. І звичайно ж мої близькі теж так думають. “Треба було знайти українця, щоб робив те, що хочеш ти!”. Часто на свій адрес чула докори за погані оцінки дітей, бо лише я ними займаюсь, не раз були докори про те, що в хаті не прибрано. На це я завжди казала, що він може і сам зробити ту роботу, що хоче, щоб робила я. Він працює до 5 години і все, цілий день просто відпочиває. А моя мама завжди казала мені , що не можна так говорити до чоловіка, він ж мене покине. Але ж я йому не прислуга!

І ніхто мені ніколи доброго слова не сказав, ні допомоги не запропонував. Тільки постійні докори, більш нічого! Я довго це терпіла, пересилювала себе, а потім остаточно вирішила розлучитись..

Це було кілька найгірших місяців у моєму житті. Всі рідні казали, що він мене залишить ні з чим, що вижене мене з дітьми і я ніколи нічого мати не буду, що доб’ється, щоб діти залишились з ним і ще багато чого. А чоловік? Чоловік реагував спокійно, він юрист і просто сказав, що він знає як правильно зробити все, він віднісся до мене нарешті з повагою!


Нас розвели дуже швидко. Тепер я роблю що хочу. В мене більше не 20-годинний робочий день. Я можу приділити достатньо уваги дітям і собі. Я нарешті, можу розвиватись і ЇСТИ ЩО І КОЛИ ЗАХОЧУ! Я, нарешті, не звітуюсь перед ніким і звісно ж, я нарешті вільна. Від придуманих обов’язків!
А знаєте, про що я тепер мрію? Про нові хороші стосунки. Які будуються на любові, довірі, відданості, а не чужих принципах.


Я готова і відкрита перед світом і я всім серцем цього хочу і вірю, що так воно і буде!

Оцініть статтю
NewsMix
Лише після розлучення я можу вирішувати все сама за себе!