Мама вирішила залишити нам у спадок швабру

Моя мама вирішила скласти заповіт на користь своєї молодшої сестри, моєї тітки. Тому що вважає, що моя дружина лінива, нічого не вміє і так само виховує нашу доньку.

Мама сама мене виростила, як то кажуть у “їжачих рукавицях” мене тримала. Мабуть тому, я багато чого досяг у житті, зараз твердо стою на ногах, маю успішний власний бізнес.

Коли ми з Катею одружилися, то одразу домовилися, що вона займається вихованням нашої доньки, побутом та атмосферою у родині. Я багато працюю, для мене важливо, щоб коли повертався після напруженої роботи на мене чекали спокій і тиша. Переконаний, що вести вправно господарство не легше, ніж керувати бізнесом. Я не заперечую, якщо дружина користується послугами сервісу допомоги у догляді за будинком.

Крім того, на початку нашого спільного життя я бачив, що дружині важко поєднувати роботу та дім. Катя не сперечалася. Дружина за фахом стиліст, тому коли вона вирішила залишити роботу, багато клієнток засмутилися. Катя залишила співпрацю з кількома з них, тому зараз до неї теж звертаються за послугами, часто вона працює з дому використовуючи відеозв’язок, це дуже зручно. Серед її клієнтів багато відомих людей, дружину цінують як фахівця високого рівня, тому гроші Катруся теж заробляє.

Моя мама пропрацювала вчителькою, а після того, як вийшла на пенсію займалася з дітками вдома. Все своє життя вона важко трудилася, спочатку, щоб мене прогодувати, потім вже скоріше за звичкою. Тому професію Каті за роботу не вважає, каже, що дружина сидить у мене на шиї та нічого не робить, лише дивиться модні журнали та весь час у планшеті. Слухати не хоче, що це моє рішення також, що мене все влаштовує. Катя спокійна та лагідна, ставиться до ситуації з розумінням, конфліктувати зі свекрухою не хоче.

Останньою краплею для мами стало, коли вона дізналася, що наша донька відвідує приватну школу, а на канікули поїде в мовний табір до Англії, щоб покращити свій англійський. Вона сказала, що якби дружина й справді гарно виконувала домашні обов’язки, то не потрібно було б ні приватної школи для онучки, ні клінінгових компаній для будинку.

Мама вирішила, що залишить своє майно сестрі, тому що вона знає ціну речам, все життя пропрацювала на заводі, а ледаркам та білоручкам, вона заповідати нічого не хоче, хіба що швабру. Я дуже ображений на маму за таке ставлення до моєї родини. До речі, вона забуває, що доглядати її доведеться Каті, бо тітка моя мешкає у Хабаровську. Дуже сподіваюсь, що мама схаменеться у своїх рішеннях та несправедливих звинуваченнях.

Оцініть статтю
NewsMix
Мама вирішила залишити нам у спадок швабру