Мене покинула дівчина, але я не здавався і налагодив своє життя на краще

У моєї дівчини багата родина. Я це ще знав від початку нашого знайомства! Ніколи б не подумав, що така розкішна дівчина зверне на мене увагу, бо ми зовсім із різних світів. Мої батьки не були бідними, мені завжди на все вистачало! Вони підтримували мене як могли й чим могли!

Батьки Інни, моєї дівчини, були дуже забезпеченими та впливовими. Коли я про це дізнався, то зрозумів, що нам не судилось, бо, скажемо так, я не її рангу. Але все ж Інна завжди повторювала, що це не має значення і вона буде кохати мене будь-яким!

Я хотів у це вірити, тому і продовжував із нею зустрічатись! Це було трохи складно, адже, щоб влитись в її «світ», мені довелось працювати на двох роботах. Бо Інна звикла їсти в ресторанах, їздити на таксі й так далі, а я простий хлопець та не міг собі цього дозволити!

Коли вона дізналась як тяжко я працюю, що виконати усі її забаганки, то просто була шокована і наголосила, що буде себе сама забезпечувати, мовляв, чому я одразу не сказав, що так важко. Звичайно, вона лояльно поставилась до мене і пошкодувала! Ми почали більше гуляти та ходити пішки у цілях економії! До того ж вона запропонувала переїхати, щоб я не витрачав кошти на оренду помешкання. Мені було незручно, але я погодився після довгих її вмовлянь!

Після цього стало гірше, бо втрутились її батьки. Все майно, яке у неї є, у тому числі й ця квартира, було куплене її батьками, тому вони були обурені, коли я переїхав у їх квартиру. ЇЇ тато вважав, що я не чоловік, якщо не можу забезпечити дівчину! Мені було прикро, але вдіяти нічого не можу, бо фактично це так і є!

Так ми прожили декілька місяців, після чого Інна сказала мені переїжджати та взагалі розійтись! Я її дуже кохав, тому до останнього благав не покидати мене! Я можу переїхати, але зустрічатись, то ми могли! Але її батьки вважали, що такий хлопець їй не рівня, а піти проти них вона не могла! Тому нам довелось розійтись.

Але у кожній історії є «хепі енд»! Ця ситуація стала для мене дуже повчальною, тому вирішив для себе, що буду щось робити, щоб покращити своє матеріальне становище. І ось зараз я сиджу пишу цю історію для вас у своєму двоповерховому домі, на кухні мене чекає моя інша, кохана дружина, а в гаражі стоїть новенький кросовер! Тому ніколи не здавайтесь, та досягайте вершин!

Оцініть статтю
NewsMix
Мене покинула дівчина, але я не здавався і налагодив своє життя на краще