Мене вигнала з дому, дочка моєї коханої дівчини

Я зустрів Оксану дуже давно. Колись ми дуже добре спілкувались, але сталось так, що на деякий час ми загубили одне одного. Через декілька років досить випадкова все ж зустрілись, але вже зовсім іншими. Тоді у неї вже була своя дитина та майно, яке залишив колишній чоловік.

Після останньої зустрічі у нас зав’язались романтичні стосунки і я зрозумів, що це доля! Щоб бути разом залишалось тільки якось потоваришувати з її дочкою. Їй було вже 5 років, тому прийняти іншого чоловіка своєї мами було дуже важко.

Все ж Оксана наполягала, щоб я переїхав до неї додому. Звичайно я був тільки за, бо моя квартира набагато менша, а щоб будувати сім’ю потрібен великий простір. Але як зробити, щоб дочка її прийняла мене не знаю.

Все ж якось я наважився на переїзд. Але після двох днів перебування там зрозумів, що маленька господарка цього житла мене не рада бачити. Я купував їй купу іграшок, намагався приділяти багато часу, але все ж я був для неї чужим.

Те, що господар тут не я, було видно відразу. Маленька дівчинка спеціально підставляла мене в деяких ситуаціях, інколи навіть доводило до сварки з Оксаною. Її дочка навіть речі мої псувала: то щитки зубні чимось намастить, то сорочки мої помалює, то в їжу перець вкине. Я не ображаюсь, адже розумію для чого вона це робить. Але як покращити ситуацію не знаю зовсім.

Одного разу, коли Оксана доручила мені піти погуляти з її донькою, трапився неприємний інцидент. Мало того, що дівчинка побилась з кимось в пісочниці та роздерла собі коліна, ще й, коли збирались йти додому, вона згубилась. Ми цілий день її шукали, моя кохана була на мене дуже зла. Але як я міг її згубити невідомо. Вже під вечір дівчинка сама знайшлась і сказала, що ми просто грали хованки і я її довго шукав, а зараз вона вже зголодніла і сама вийшла. Але ніякі хованки ми не грали, це все було спеціально, щоб мене підставити.

Після інциденту Оксана зовсім не хоче мене бачити, говорить, що мені заважає її дитина і я спеціально так роблю, хоча це зовсім не так! І як мені зробити, щоб залитись разом із нею, адже я люблю її дуже сильно і не хочу втрачати!

Оцініть статтю
NewsMix
Мене вигнала з дому, дочка моєї коханої дівчини