Мій батько телефонує мені лише заради грошей

Я вже п’ять років живу окремо від батьків і іншому місті. Працюю архітектором разом зі своїм хлопцем і ми доволі успішно облаштувалися в столиці.

Після мого переїзду батьки розлучилися. Виявилося, вони жили у шлюбі лише заради мене і вирішили, що найкращим рішенням буде розлучення після того, як я подорослішаю. І ось мій переїзд став зеленим світлом для обох.


Я частіше спілкуюся з мамою. Батько ж телефонує мені лише тоді, коли йому потрібні гроші. Він чомусь вважає, що я повинна йому допомагати.

Так вже сталося, що в нашій родині мама відповідала за розподіл сімейного бюджету і мій тато зовсім не пристосований контролювати свій баланс. Він з легкістю може за день витратити усю свою зарплатню, адже після розлучення керувати його гаманцем нікому.

Спочатку мені було шкода тата, адже ініціатором розлучення була мама, яка зустріла нове кохання. Та потім я помітила, що тато телефонує лише у ті хвилини, коли він знову витратив усі гроші.

Мені дещо образливо це визнати і я усіляко намагаюся це заперечити, але черговий дзвінок і прохання трішки грошей позичити все ж підтвердив мої підозри. Я вирішила відмовити татові у фінансовій допомозі. По-перше, я не хотіла, щоб батько на мене розраховував і почав контролювати свої виплати, по-друге, мені кортіло перевірити, як тато відреагує.

Вже з місяць ми з батьком не спілкуємося. Я не можу збагнути: невже він цікавився моїм життям лише про людське око? Невже мій батько телефонував тільки для того, аби я позичила йому чергову суму?

Мама й не здогадується про те, що наразі батько не цікавиться моїм життям та не знає про мої регулярні перерахунки на татову картку. Не хочу аби їхні стосунки стали ще гіршими. Та й з татом поки спілкуватися на цю тему не готова, переймаюся тільки, що він може встрягти у кредит або борги.

Оцініть статтю
NewsMix
Мій батько телефонує мені лише заради грошей