Моя дочка не хоче мати дітей, через це її бабуся виключила із заповіту

Я навіть не знаю, що мені робити, адже моя мама зовсім не хоче сприймати нормально свою онуку, через її особистий вибір.

У мене з дружиною є донька Орися. Вона єдина дитина, тому уваги у неї було достатньо. Усі її любили та піклувались про неї. Моя теща живе закордоном, тому до нас рідко приїздить. Через це більшу частину літніх канікул Орися проводить із моєю мамою Вікторією Сергіївною.

Вона настільки сильно любила онуку, що все до останнього їй віддавала. Щоразу новенькі іграшки, одяг, якісь гаджети. Я завжди їй повторював, щоб не розбещувала так нашу дитину, але їй все було мали турботи та опіки, яку вона дає.

Згодом я почав завжди на роботі бувати, часу займатись дочкою зовсім не було. Дружина також ще та кар’єристка, тому бабуся приділяла більше часу вихованню, ніж ми.

І ось, коли Орися вже підросла, її відправили до ліцею в іншому місті, де діти там проживають та навчаються. Вона приїздила до нас тільки на вихідних. Ми з дружиною дуже часто сварились з моєю мамою, бо хотіли також побути з донькою, але усі вихідні були присвячені любій бабусі. Звичайно нам було прикро, але розуміємо, що це наша провина, ми ж її так виховували, точніше зовсім не виховували. Тому ображатись було ні на що.

Згодом Орися вступила до польського університету, відповідно, жила і навчалась там. Одного дня, коли вона приїхала додому на канікули, ми дізнались щось дуже неочікуване. Наша дочка нам зізналась, що не хоче мати дітей. Звичайно, що тоді ніхто не звернув на це уваги, адже це ж підлітковий протест і таке інше.

Але через ще декілька років, ця позиція все посилювалась і посилювалась. Коли про це дізналась моя мама, вона сприйняла це як жарт, бо завжди виховувала Орисю як берегиню домашнього простору, казала, що свою квартиру на неї перепише, щоб вона там з дітками жила. А тут після ще одної такої заяви й слова вимовити не змогла, пішла додому мовчки.

Через деякий час до нас приїжджає знову на канікули дочка, але йде не як завжди до бабусі, а до нас. Ми були здивовані, але потім все було зрозуміло. Виявляється, що моя мама просто викреслила Орисю зі свого життя, бо вона не розглядає її погляди щодо дітей. А квартиру свою вона спеціально переписала на свою сусідку. Хіба це нормально?

Оцініть статтю
NewsMix
Моя дочка не хоче мати дітей, через це її бабуся виключила із заповіту