Моя майбутня дружина хотіла, щоб я підписав шлюбний договір, але я проти цього!

Я познайомився з Марією дуже випадково. Одного дня, повертаючись з роботи, зайшов в кафе за кавою. Переді мною стояла дівчина, брала такий же напій як і я, але у неї була велика купюра і їй не могли дати здачі, тому вирішив заплатити за неї, а потім познайомився.

Ось так ми й почали наше спілкування. Вона здалась мені дуже хорошою, доброю дівчиною, тому одразу ж сподобалась. Ми почали ходити на побачення, а потім зустрічатись. Я завжди думав, що це моя доля, тому що ця жінка розуміла мене, як ніхто інший.

У нас було настільки сильне кохання, що я запропонував їй жити разом, вона погодилась та була цьому дуже рада, тому ми не квапили із цим питанням і одразу поїхали збирати її речі.

Наше спільне життя було просто казкою, прокидатись і засинати разом було значно краще, чим просто гуляти днем. Ми подорожували, працювали та насолоджувались життям разом. Я вже подумав, що це раз і назавжди.

Все ж наважився зробити їй пропозицію, коли ми були на морі у Єгипті. Я дуже хвилювався, що вона скаже ні, не знаю чому, але все ж вона сказала омріяне «так». Усі були щасливі! Наші батьки благословили нас на одруження, але пишного весілля ми не хотіли робити, вирішили просто розписатись.

Та ось тут і стався крах нашого кохання. Перед тим, як йти подавати заяву до РАГСу Марія підійшла до мене з документом і сказала підписати його, це виявився шлюбний договір. Чесно, я тоді не розумів, що відбувається, думав, розіграш, але ні!

Виявилось, що цю жінку я дуже погано знав! Її батьки переписали на неї багато свого майна, я не вдавався в деталі чому. Тому вона хотіла шлюбний договір та просила, щоб я дозволив не міняти її прізвище на моє, адже із цим буде багато клопоту.

Це стало кінцем! Адже Марію я кохав усім серцем, а вона щось від мене приховувала, так не може бути у нормальній сім’ї, бо сім’я – це одне ціле. Тут не може бути секретів та брехні! Тому вирішив, що краще в такий шлюб не вступати, бо це буде помилкою!

Я зібрав її речі та сказав, що нічого в нас не вийде, як кажуть сучасні люди «не зійшлись характерами», але в нашому випадку можна сказати «не зійшлись цінностями». Можливо я надто категоричний, але це все просто неправильно, якби вона хотіла просто не міняти прізвища – це одне, але якщо вона не довіряє мені й дає підписувати якісь папірці це – інше!

Оцініть статтю
NewsMix
Моя майбутня дружина хотіла, щоб я підписав шлюбний договір, але я проти цього!