Моя матір вважає, що я зобов’язаний допомагати сестрі та племінникам

У свої 26 років я відчуваю себе не хлопцем, який має влаштовувати особисте життя та будувати кар’єру, а батьком двох дітей, який має лише працювати на дітей та їхню матір.
А все через те, що моя матір вважає, що я повинен усіляко допомагати сестрі, адже вона заміж невдало вийшла.

У нас з Настею різниця у віці в 5 років. Моя старша сестра вийшла заміж ще студенткою, у шлюбі народилося двоє хлопчиків. Я дуже люблю своїх племінників і радий, що маю можливість бути дядьком. Та ось тільки з чоловіком моїй сестрі не пощастило. Він дуже до роботи лінивий і працює на мінімалку. Настя ж за вихованням двох дітей не встигла кар’єрний шлях побудувати, працює продавчинею.

Через те, що у родині моїй сестри дещо тугувато з грошима, моя мама постійно просить мене допомагати.

Я почав працювати з 19 років, займаюся у сфері програмування, тож маю дуже добру зарплатню і на це не скаржуся. Однак останнім часом я відчуваю себе ледь не єдиним годувальником сім’ї рідної сестри.

Насті постійно потрібна моя фінансова допомога, а також сестра часто просить підвести племінників до школи, репетиторів. Майже щодня я витрачаю свій час на родичів. Я, звісно, дуже люблю своїх племінників і мені шкода, що їхній батько не може дати їм того, чого може рідний дядько.

Однак вважаю, що надмірна участь у вихованні дітей та регулярна фінансова допомога аж ніяк не сприяють тому, аби чоловік сестри до чогось більшого прагнув.
Я намагався пояснити матері, що не тільки не можу собі час приділити, а й надаю ведмежу послугу зятю, коли допомагаю сестрі. Тільки мама й чути не хоче про це, бо вважає, що я повинен як рідний брат та дядько допомагати.

Сам же я через брак часу на особисте життя не встигаю навіть з дівчатами поспілкуватися у свої 26 років! Окрім цього, заробляючи непогано я не можу собі дозволити поїхати у відпустку. А якщо й наважуся, то обов’язково повинен буду взяти з собою сестру з дітьми.

Я втомився комусь щось пояснювати, тож вирішив переїхати в інше місто. Та все ж побоююсь, що стану в очах матері та сестри поганим сином, братом та дядьком.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Моя матір вважає, що я зобов’язаний допомагати сестрі та племінникам