Моя сестра часто кричить на рідного сина через те, що він надто гомінкий, я постійно його захищаю

4 роки тому я став щасливим дядьком. Моя сестра Марія народила довгоочікуваного хлопчика.

З першими днями життя племінника моя сестра виглядала дуже щасливою. Бувши поруч з коханим чоловіком, вона раділа хвилинам материнства.

Та коли моєму племіннику виповнилося 2 роки, його батько поїхав закордон на заробітки.

З того часу Маша дуже змінилася. З турботливої матусі вона перетворилася у сварливу втомлену жінку. Я постійно стаю свідком, як сестра підвищує голос на рідного сина. На її думку, він дуже галасливий. Хоча я не згоден. Усі діти шумлять й іноді бувають нетерплячими, але ж на то й потрібне безтурботне дитинство.

Мій племінник Гліб дуже енергійний та допитливий, тож він часто може щось утнути. Вдома він любить висипати усі іграшки з кошика, або ж відкривати двері шухляд. Маленький шкідник вдається й до обмалювання стін. Загалом, нічого дивного у його поведінці. Ми й самі в дитинстві бешкетували. Та моя сестра кричить на Гліба за кожну його провинність. Я ж завжди захищаю малого і говорю Маші, що варто спокійно пояснювати дитині, чого робити не можна і чому робити шкоду – це погано.

Я вважаю, це нормально, коли діти бавляться й іноді вередують. Вони тільки пізнають цей світ й мають повне право виражати щиро свої емоції. Дорослі ж навпаки мають бути терплячими стосовно малечі, тим паче якщо це їх діти. Адже на батьків покладено величезну місію – супроводжувати та допомагати своїй дитині впродовж усього життя. Попереду ще стільки розчарувань, так нехай перші роки життя будуть радісними та легкими.

Скільки б я не розмовляв зі своєю сестрою на цю тему, вона й слухати не хоче. Тому іноді я забираю племінника на прогулянку, де дозволяю йому бути таким, як йому хочеться. Зі мною він галасливий бешкетник, який радіє дитячим митям життя.

Оцініть статтю
NewsMix
Моя сестра часто кричить на рідного сина через те, що він надто гомінкий, я постійно його захищаю