Моя сестра вийшла заміж за чоловіка з трьома дітьми

Коли Аня зустріла Андрія, вона сама вже виховувала доньку. Сестра шукала чоловіка, яким би став і коханим для неї, і батьком для її дитини. Та врешті Аня знайшла не тільки батька, а й братів для своєї доні.

Після невдалого шлюбу моя сестра понад три роки шукала кохання. Ми з мамою завжди знали, що Аня врешті вийде заміж вдруге, але коли дізналися, що Аня зустрічається з чоловіком, у якого є троє дітей, м’яко кажучи, були здивовані.

Андрій сам виховував трьох синів, його жінка п0мерла під час останніх пологів. Нам було дуже шкода чоловіка, але Аню ми відмовляли одружуватися з ним. Розумієте, четверо дітей у родині – це надзвичайно важко, тим паче коли троє з них – чужі.

Аня ніколи не слухала порад, коли закохувалася. Сестра була настільки вражена долею Андрія, що майже одразу й почала шукати підхід до його синів. Вона почала проводити багато часу з донькою та дітьми Андрія. Згодом, новоспечена родина почала жити разом.

Аня ніколи нам не жалілася і не просила допомогти. Навіть не уявляю, як їй вдалося організувати побут та встигати ще на роботу ходити.

З мамою ми змінили своє ставлення до стосунків Ані з Андрієм, коли вперше прийшли до них у гості. Хлопчики коханого сестри були дуже вихованими та намагалися у всьому Ані допомогти: подати страви на стіл, принести посуд або подати серветки. Також ми помітили, як хлопці бережно ставилися до нашої Полінки – доньки Ані. За вечерею Андрій понад 10 разів зробив Ані компліменти з приводу її зачіски, красивої сукні та смачної вечері.

 

Йдучи додому, мама сказала мені: «Дарма ми тоді боялися, що Андрій з дітьми. Вони так щиро одне одного кохають, в Ані вперше такі щасливі очі».

Я дуже рада за сестру: попри усі труднощі, вона нарешті стала коханою матір’ю та жінкою.

Оцініть статтю
NewsMix
Моя сестра вийшла заміж за чоловіка з трьома дітьми