Невістка тільки й чекає, коли мої батьки продадуть квартиру

Мені 20 і я навчаюся в університеті, поки що живу з батьками. Нещодавно мій брат Сергій одружився і вирішив також жити у батьків разом з дружиною.

У нас трикімнатна квартира і місця всім вистачає, все ж мої батьки були готові подарувати Сергію суму грошей, якої б вистачило на половину квартири. Батьки думали, що зі сторони невістки родичі також допоможуть. Але тоді Альбіна (так звати дружину брата) сказала, що саме чоловік має привести жінку у квартиру.

Сергію нічого не залишалося, як пообіцяти збирати на окреме житло, а поки що пожити у батьків. Здається, Альбіна була не в захваті.

Мама ж радісно зустріла невістку і намагалася догодити. Альбіна ніколи не готувала, не прибрала, навіть у своїй кімнаті. Хатні справи зовсім не турбували дівчину. Окрім того, невістка не працювала, адже в її родині мати не працює, вона створена для кохання.

З кожним днем ми наче усі дратували Альбіну та заважали їй. Якось за вечерею вона завела розмову про те, що батькам було б краще продати трикімнатну квартиру, придбати окремо житло їй та Сергію та мені.

Я тоді спитав, де ж батьки будуть жити, на що Альбіна відповіла:«Ти будеш жити разом з батьками, бо в тебе сім’ї немає».

– А як з’явиться сім’я, то тоді що?

– Тоді зароби, або розв’язуй це питання зі своїми батьками! Мені до чого це?!

– А ти сама пробувала заробляти? Поради ти даєш непогані, аби в тебе ще й досвід був.

Весь цей час мама мене відчайдушно штовхала під столом. Я ж не міг вже втриматися від такого нахабства.

«Я дівчина! Мене має мій чоловік забезпечувати!», – Альбіна була неймовірно злою.

Тут вже й мої батьки не витримали. Мама тоді розповіла, що цю квартиру вони купували за спільний кошт і все життя разом працювали на дітей.

Вечеря завершилася сваркою, Альбіна зібрала речі та спитала Сергія: «Ти зі мною, чи як?»

Брат відмовив: «Якщо ти хочеш зараз поїхати до моєї квартири, то в мене її немає».

Невістка образилася на Сергія та поїхала до мами. Зараз вони не спілкуються. Що робити далі мій брат не знає.

Оцініть статтю
NewsMix
Невістка тільки й чекає, коли мої батьки продадуть квартиру