От бувають же такі хитрі жінки, що до копійки обдеруть!

От бувають же такі жінки хитрі! – Розповідає подрузі Лілія Сергіївна. – Сина мого покинула, все забрала! Все! Розумієш? Нічого не лишила! А він кожну копієчку їй давав, мені допомагав, бізнес сам зробив з нуля! Ну і де це все тепер! У руках цієї стеrво!

— Це ти про що, Ліля? – Зацікавлено запитує подруга.

— Та це я про сина свого, Віталіка. Він у мене молодець, бізнес сам свій відкрив, мені дачу навіть купив, загалом дуже хороший хлопець! Але зараз залишився без нічого, мусила я його до себе жити взяти, бо немає куди йти та і роботи ніякої не знайдеш зараз!

— О, а чому так сталось? Збанкрутів чи що?

— Та де там! Він два роки тому одружився з дівчиною Світланою, вона мені одразу не сподобалась, видно, що стеrва якась. Але вибір мого сина  ніколи не буду засуджувати, тому вже і нічого не говорила. До того ж він був в неї дуже закоханий, віддавав останні гроші, щоб потішити чимось! Потім він відкрив свій бізнес – молодіжне кафе. Це давало йому досить великі прибутки, тому жити вони стали краще: купили велику квартиру в центрі, дві машини!

— І що ж у такій ідилії могло статись?

— Так! Виявилось, що у його обраниці є інший! Так вона це навіть не приховувала, а відкрито заявила та додала, що забере у нього все, бо має зв’язки! Так і сталось! У мого сина забрали все майно, яке у нього було! Усе абсолютно! Навіть дачу мою забрали!

— А він не ходив до суду? Не намагався відновити справедливість?

— Звичайно ходив! Але всі йому відмовляли! Я думаю, що вона дала їм якийсь хабар чи ще щось, бо по закону, тільки половину можна забрати, а тут все та одразу!

— Жах! І що він думає тепер робити?

— Сама не знаю, освіти у нього немає, 9 класів закінчив та й все, бо потім одразу пішов працювати офіціантом. Але зараз це вже дорослий хлопець, який офіціант? Він бізнес відкрив самостійно, за свої гроші, так над ним старався, а тут все просто розвалилось! От і що мені робити з такою нестерпною «невісткою»?

— Ліль, можливо все ще налагодиться? Син твій розумний, щось придумає!

— Та де там, цілими днями дома сидить, нікого бачити не хоче! Я розумію як йому боляче, але навіть і не знаю чим можу допомогти своїй рідній кровиночці!, тільки навіщо хлопцю голову морочити? Є ж купу інших багатих хлопців, чому саме мій син? Це несправедливо! – сказала зі сльозами на очах Лілія Сергіївна.

— Співчуваю тобі, подруго!

Оцініть статтю
NewsMix
От бувають же такі хитрі жінки, що до копійки обдеруть!