Подруга запропонувала мені забрати її дитину собі – я погодилася

Живучи з чоловіком я ніяк не могла завагітніти. Ледь зібралася з силами, аби піти до лікаря, наче знала, що почую. Пам’ятаю цей погляд, наповнений жалем та прикрістю.

“У Вас безпліддя“, – констатував лікар.

Ці три слова повністю перевернули моє життя. Я чесно розповіла про все чоловіку і він звісно що мене покинув. Кому потрібна жінка, що не може народити?

Два місяці я не могла спокійно реагувати на матусь з діточками, мені хотілося плакати.

Та найбільше мене дратувало те, що деякі жінки намагаються позбутися дитини, адже їхня вагітність небажана. Моє серце розривається від почуття несправедливості.

Якось я дізналася, що моя подруга Ірина вагітна. Я дуже зраділа за неї, та вона одразу ж сказала – дитина небажана. Вона завагітніла від одруженого чоловіка й той на шостому місяці вагітності покинув її. Спочатку чоловік обіцяв розлучитися з дружиною, а потім передумав.

Подруга ж в розпачі: аборт робити вже запізно, самій виховувати дитину буде важко.

«Ну що я сама можу дати дитині?», – питалася вона.

«Любов», – відповіла я.

Мені було боляче розмовляти на цю тему і я не розуміла, для чого взагалі ця розмова. Адже моя Ірина знала, що я безплідна.

Я почала заспокоювати подругу, аби вона прийняла свою дитину, адже це дарунок долі. Але Ірина сказала те, чого я не очікувала. Подруга запропонувала мені забрати її дитину собі.

«Розумієш, я не хочу зараз дітей і не впевнена, що взагалі захочу. Пробач, я знаю, як тобі важко це чути. Але ти ж мрієш про материнство, давай я тобі віддам дитину? Мені хочеться, аби у маляти була гарна матір, а я нею точно не зможу бути», – сказала Іра.

Я обдумувала це рішення два тижні, а потім погодилася. Так, я буду виховувати чужу дитину. Але ж матір не та, яка народила, а та, котра виховала?

Оцініть статтю
NewsMix
Подруга запропонувала мені забрати її дитину собі – я погодилася