Приїхала до нас у гості моя двоюрідна сестра, пробула у нас декілька тижнів та майже ні одної копійки зі своїх грошей не витратила. Сподівалися, що хоч на весіллі нашого сина буде з подарунком, але ні, каже, що ми не вміємо економити

Через місяць мій син має вже одружитися. Оскільки живемо в місті, нам не важко було знайти хороше кафе, де святкуватимемо. Запросили дуже багато гостей. У тому числі була й моя двоюрідна сестра, яка за власним бажанням захотіла приїхати з Грузії, мовляв, давно з родичами не бачилася.

Ми були раді тому, що нарешті побачимося з нею, у неї завжди відбувається щось у житті, часто розповідає різні історії. Але чекали її на тиждень пізніше, а вона приїхала раніше, довелося виділяти кімнату. Я на Наталку не гнівалася, все-таки вона моя сестра. Влаштували невелике приймання, запросили деяких близьких родичів, я наготувала усіляких смаколиків.

Було що згадати того вечора, гості довго у нас не засиджувалися та всі розійшлися по хатах. На ранок Наталці захотілося поїхати в центр міста, погуляти там, подивитися, може щось змінилося з її останнього приїзду сюди. Я погодилася, але коли дійшло діло до якихось покупок, то відразу зрозуміла, що краще б я відмовилася. За все платила я, а як зайшли до супермаркету, так мене її поведінка шокувала.

Вона взяла собі декілька продуктів й сказала мені, мовляв, я сподіваюся, що твоїм онукам цього не захочеться, я це собі взяла, якщо хочеш їх пригостити, то купуй сама. Чесно скажу, я спочатку трохи задумалася про те, навіщо вона мені це сказала, адже Наталя доросла людина, навіщо мені говорити, що вона хоче сама собі щось купити.

Потім був випадок, коли мій чоловік попросив сестру сходити до будівельного магазину та купити там ізоляційну стрічку та скотч. Вона купила це все, але повернулася додому без настрою, тому що їй не дали здачу лише одну гривню. Я спробувала її заспокоїти, що так буває в тій крамниці, ми вже звикли та не скандалимо через таку дрібницю. Але Наталя була незадоволеною, наступного дня все повторилося, цього разу їй не дали здачу п’ятдесят копійок, вона посварилася з продавцем та той віддав цю дрібницю зі свого гаманця.

Одного разу ми в неї запитали чому вона себе так поводить. Наталя пояснила це тим, що в Грузії її подруга навчила економити та їй це дуже сподобалося, тому й говорила такі, як на мене, дивні слова. А вона працює на непоганій роботі, до речі, заробляє не малі гроші, мене вражає, що сестра настільки прискіплива до фінансів.

Загалом так тривало цілий тиждень, доки вона у нас гостила. То попросить за неї заплатити, то сама собі щось купує й каже, що більше не витрачатиметься. Дивна в неї поведінка. А ось що стосується весілля нашого сина, я дуже сподівалася, що Наталя не пошкодує на таку урочистість грошей.

Як я помилилася. Сестра була присутня на самій церемонії, потім в кафе. Прийшла з порожніми руками, я не помітила в неї жодного подарунку для молодят. Ще й сидячи поряд зі мною, поводилася дуже напружено, ніби боялася чогось. Я запитала в чому справа та відповідь вразила, «Мені ж не доведеться платити за всю їжу, яку з’їм?». Якби ми знаходилися в кафе, в яке пішли цілеспрямовано витратити певну суму, то це питання дуже безглуздо звучало б з її боку.

Коли ми попрощалися з Наталкою, мені стало набагато легше від того, що більше її присутності не буде у нашому домі. Поведінка сестри вводила нас у дуже велику оману. Можливо, так було тому, що вона жила в іншій країні якийсь час й там так можна робити, або ми звикли так витрачатися. Не знаю хто правий, а хто ні в цій ситуації, але особисто мені живеться нормально з нашими витратами.

Оцініть статтю
NewsMix
Приїхала до нас у гості моя двоюрідна сестра, пробула у нас декілька тижнів та майже ні одної копійки зі своїх грошей не витратила. Сподівалися, що хоч на весіллі нашого сина буде з подарунком, але ні, каже, що ми не вміємо економити