Раніше глухе немовля вперше почуло голос своєї мами, від чого ледве не заплакало

Люди звикли вважати, що маленькі діти, які тільки нещодавно народились, зовсім нічого не розуміють. Тому багато дорослих можуть вживати нецензурні слова біля дітей та якось негативно себе поводити. Але насправді діти ще з народження розуміють навколишній світ досить добре.

Малюк із цього відео доводить те, що, тільки народившись, дитина може сприймати все навкруги досить серйозно.

Маленька дівчинка Шарлі з народження є глухою. Її батьки турбувались через це, адже вона не чула б людську мову, тому не вміла б говорити. Це дійсно жахливо.

Але на щастя, нині існує безліч новітніх технологій, що допомагають людям із такими вадами. Тому маленькій дівчинці встановили слуховий апарат, що допоміг їй почути вперше мамин голос.

Коли жінка заговорила до своєї дитини, було видно, як немовля хоче розплакатись від почутого ніжного рідного голосу. Шарлі робила сумний вираз обличчя і, хоч вона і не могла поки говорити, весь свій стан показувала нам через міміку.

Не можливо було не дивитись у щирі дитячі очі, які випромінювали тепло. У той момент дівчинка дійсно відчула неймовірні емоції від голосу своєї мами, який вона почула вперше. Весь цей час немовля жило у тиші та навіть не уявляло як це чути звуки.

Оцініть статтю
NewsMix
Раніше глухе немовля вперше почуло голос своєї мами, від чого ледве не заплакало