Свекруха не хотіла сидіти з онучкою, поки не приревнувала Полінку до моєї мами

Нашій донечці нещодавно виповнилося 5 років. І за весь цей час свекруха гуляла з нею лише тричі!
Я не з тих батьків, що змушують бабусь та дідусів сидіти з онучкою. Я все встигаю і дуже рідко прошу посидіти з Поліною. Адже розумію, що ніхто не зобов’язаний з моєю дитиною грати й усі мають право на особисте життя. Тому я ніколи не обговорювала цю тему ні зі свекрухою, ні з чоловіком. Звісно, я задумувалася над тим, що Поля лише одну бабусю часто згадує – мою маму.
Так, моя мама дуже часто виявляє бажання погуляти з онукою, тому й бачиться з нею доволі часто. Моя ж свекруха навпаки проводить дуже мало часу з Поліною. За 5 років вона лише тричі могла забрати її до себе в гості, або повести гратися на дитячий майданчик. Чомусь вона вважає, що я маю запрошувати її до онучки.
Та якщо хтось хоче провести час з Поліною – я не проти. Але ж нав’язувати Полінку не хочу нікому . Я не знала, як розв’язувати це питання, адже не розуміла, чи хоче взагалі свекруха з онучкою бачитися.
Та якось моя донька сказала те, після чого свекруха стала частіше забирати Поліну. Говорячи телефоном зі свекрухою, доня назвала мою маму своєю улюбленою бабусею.
“А чому ж вона улюблена?”, – спитала свекруха.
“Вона зі мною грається, а нещодавно в кіно водила, вона мене любить більше, ніж ти“, – відповіла Поліна.
Мені стало трохи незручно, але ж це правда. Після цієї розмови свекруха – частий гість в нашому домі. Вже й не знаю, чи то ревнощі, чи дійсно вона задумалася, що з онучкою мало часу проводить.
Та тепер моя Поліна ледь не щодня з бабусями грає. І кожна їй хоче вгодити. Я вважаю, це добре, коли дитина отримує турботу та любов не лише від батьків. Та і я маю більше часу завдяки тому, що можу Полінку бабусям залишити на день, а то й на вихідні.
Оцініть статтю
NewsMix
Свекруха не хотіла сидіти з онучкою, поки не приревнувала Полінку до моєї мами