Теща постійно вмішується у наше життя

З мене сміються усі друзі, бо я, як в тому анекдоті, маю тещу, що живе по сусідству і постійно розповідає, як правильно жити.
Ми з моєю Юлею вже 3 роки як одружені. Пропозицію я робив не через обставини, як у нас зазвичай освідчуються, а саме через почуття. Я дуже кохаю свою дружину і, здається, з першого погляду.
Зараз ми чекаємо на дитину і я дуже щасливий. Однак, є й одне але. Мама Юлі живе неподалік від нас. Так сталося, що ми виросли в одному дворі.
Мої батьки переїхали до іншого міста, а квартиру залишили нам з Юлею. Теща ж моя мешкає у сусідньому під’їзді й постійно навідується в гості.
До вагітності моєї дружини все було наче добре, але зараз Людмила Іванівна дуже змінилася. Вона постійно говорить Юлі, що я мало для неї стараюся. Не зважаючи на те, що я повністю забезпечую свою дружину, їй чомусь здається, що я не надто уважний. Людмила Іванівна часто радить мені проводити більше часу з дружиною, готувати вечерю, робити хатні справи. Адже вона у положенні.
Я ж намагаюсь заробити більше грошей і просто фізично не встигаю все зробити, що пропонує теща. А нещодавно Людмила Іванівна в присутності Юлі припустила, що я їй зраджую. Я не витримав і сказав: “Якщо Ви хочете допомогти доньці збудувати міцну родину – не розмовляйте з нею на цю тему і не чіпляйтеся до мене зі своїми порадами!”
Звісно що теща образилася на мене, та все ж спілкується з Юлею. Однак Людмила Іванівна більше не з’являється у нас вдома, принаймні, коли я там буваю. Юля ж зі мною дуже сухо спілкується. Та я не збираюся йти на поводу у тещі. Сподіваюся, дружина з часом мене зрозуміє і наші стосунки налагодяться. 
Оцініть статтю
NewsMix
Теща постійно вмішується у наше життя