Тюлені, яких рятують від людських риболовних сіток

Багато тварин часто страждають від рук людей. Навіть морські створіння, що проживають у водах океанів також часто потрапляють у приховані пастки риболовів. Безліч сіток, що викидаються із людських суден, є дуже небезпечними для тварин, адже вони можуть зненацька потрапити у них та більше не вибратись.

На щастя існують організації, які стежать за безпекою морських жителів. Одною із таких є центр охорони океану Намібії. Їх дослідники щодня стежать за багатьма тваринами, щоб вони не потрапити у біду.

На відео, яке опублікувала організація, два чоловіка Антуан і Нао звільняють від людських рибальських сіток морських тюленів.

Це жахливо спостерігати за тим, як бідолашні тварини не можуть вибратись із пасток. Але крім звичайної сітки, існують ще й великі рибальські мішки, що збільшують ризик летального кінця для тварини. Потрапляючи у таку халепу, є великий ризик, що звідти більше не вибратись.

Чоловіки не бояться негативної реакції тюленів на їх визволення та вправно розщеплюють людські пастки. Не усі врятовані поводять себе по-злому, але є й такі, що усім своїм виглядом дякують рятувальникам.

Сітки є не тільки поганими для тварин, але для всього світу, бо океанічного сміття нині існує дуже багато і, якщо така традиція буде поширюватись, то згодом не тільки тварини, але й люди будуть потерпати від цього. Бережіть наше довкілля!

Оцініть статтю
NewsMix
Тюлені, яких рятують від людських риболовних сіток