Він і не сподівався, що хтось йому допоможе: як чоловік змінив життя одного безхатька

Щодня ми біжимо у справах, думаючи лише про свої турботи та проблеми. За рутинним життям ми не помічаємо тих, хто зовсім поруч. Тих, кого може зігріти навіть добра посмішка.

Ми навіть не замислюємося, що є люди, які не мають того, що нам здається таким звичайним та природним. Люди, які не мають даху над головою, які не знають, що таке домашній затишок, смачна вечеря та тепла постіль.

Саме таким був герой кліпу «O Holy Night» музичного гурту Gentri. Чоловік щодня проходив повз безхатька, поринувши у щоденні турботи: сім’ю, роботу, передріздвяну метушню, купівлю подарунків.

Відео розповідає глядачу історію однієї родини та чоловіка, який залишився без даху над головою. Щодня вони проходили повз людини, яка опинилася у біді й не помічали цього. Та якось бідний чоловік допоміг батьку сімейства, не чекаючи за це віддяки. З того часу той не зміг вже забути добрі та щирі очі безхатька. Чоловік почав помічати чуже лихо довкола та вирішив рятувати тих, хто цього потребує. Як саме? Ви можете побачити у зворушливому відео, яке зібрало понад 17 мільйонів переглядів!

Під милозвучні голоси вокалістів відбувається справжнє диво, наповнене вірою, людяністю та теплом! Кліп навчає робити добро та помічати нужденних у допомозі довкола, особливо у світле свято Різдва.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Він і не сподівався, що хтось йому допоможе: як чоловік змінив життя одного безхатька