Воз’єднання коханих, що втратили одне одного після війни

Ветеран армії К. Т. Роббінс ніколи не забував французьку дівчину, в яку закохався в 1944 році, коли воював на північному сході Франції під час Другої світової війни.

Після того, як йому довелось попрощатись з дівчиною, на ім’я Жанін, коли він був переведений воювати на Східному фронті, чоловік повернувся в Америку після війни, одружився і змирився, щоб більше ніколи не побачить її.

Він все життя беріг чорно-білу фотографію коханої як єдине нагадування про неймовірні часи, коли йому було 24 роки, а їй 18.

За тисячі кілометрів у Франції Жанін також одружилась і пішла далі жити своїм життям з таємною надією одного разу побачити коханого знову.

Нарешті цей день, коли вони вперше за 75 років возз’єдналися, настав. Це сталось за допомоги французької телевізійної станції у напередодні 75-ї річниці дня висадки союзних військ у Нормандії, що скорочено називають “День Д”.

97-річний Роббінс побачивши свою кохану, 92-річну Жанін, одразу почав її цілувати та обіймати, бо за ці роки дуже сумував за нею.

Я завжди любив тебе, — сказав їй Роббінс, коли вони обіймалися, — ти ніколи не зникала з мого серця”.

Ідея про дивовижне возз’єднання коханих виникла, коли репортери з телевізійного телеканалу “France 2” брали коментар Роббінса про його досвід Другої світової війни, тоді він показав їм стару фотографію коханої та розповів про їх щасливі роки.

Журналісти відшукали Жанін і повідомили Роббінсу чудову новину про те, що вона все ще жива і знаходиться всього в 40 милях від того місця, де вони колись зустрілися. Чоловік був дуже радий почутому, тому одразу поїхав на зустріч своєму давньому коханню.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Воз’єднання коханих, що втратили одне одного після війни