Виявилося, мій чоловік має ще одну родину і приховує це вже шість років

Я ніколи не носила рожеві окуляри й розуміла, що з роками почуття згасають, але дізнатися, що твій чоловік живе на дві родини – занадто навіть для мене.

Ми разом з Толею вже 15 років і я не покладала великих надій про наш шлюб, я розуміла, що почуття не вічні та чоловік може мати на стороні коханку. До цього варто бути готовою, адже на жаль це неминуча участь.

Подруги завжди дивувалися такій позиції, та я не зустрічала ще чоловіка, який би хоч раз не зрадив. Тому я досить спокійно ставлюся до затримок чоловіка на роботі, його так знаних відряджень, поїздок на риболовлю.

Наразі для мене головне – це мої діти та фінансовий стан нашої родини. Мій чоловік в цьому плані мене влаштовує, адже він повністю забезпечує і дітей, і мене.

Та все ж нещодавно я дізналася те, від чого в мене земля під ногами похитнулася. Вже понад шість років мій чоловік за моєю спиною виховує доньку від іншої жінки. Дізналася я про це випадково, від знайомої.

Виявилося, він на роботі завів собі коханку і мав з нею стосунки впродовж трьох років, а потім жінка завагітніла. Я згадала, що Толік якраз в той час від’їздив у відрядження на пів року. Насправді ж він облаштовував квартиру для новонародженої доньки. Коханка молодша від мого чоловіка на 13 років і має дуже непростий характер.

Тож, чоловікові довелося дуже постаратися й він дійсно зміг. Толік встигав і з синами побути та доньку поняньчити, ще й відпочинок усім нам організовував!

Не знаю, як йому це вдалося, але він і на море встигав звозити і мене з синами, і коханку з донькою.

Ввечері я розповіла чоловіку, що знаю про його подвійне життя.

Толік не став заперечувати існування другої сім’ї й спитав мене, чи буду я подавати на розлучення. Він більше нічого мені не сказав. Чоловік не пояснював, чому він приховував стільки років свою другу родину, він не вибачився, що зрадив мене та синів. Через це я була пригнічена та розбита.

Я вирішила подати на розлучення та поділити майно, не хочу аби нас більше щось і пов’язувало. Дітям розповіла все як є. Моїм хлопчикам 14 та 11 років і вони вже все розуміють – вирішили з батьком не спілкуватися.

Толік все ж намагається з синами підтримувати зв’язок. Я не забороняю дітям бачитися з батьком, однак після такого вчинку вони не хочуть його бачити.

Оцініть статтю
NewsMix
Виявилося, мій чоловік має ще одну родину і приховує це вже шість років