Я полюбив свого зятя, як рідного сина, хоча спочатку він мені не сподобався

Нещодавно моя дочка Віка одружилась. Хлопець у неї був такий собі, на мій погляд. Весь худий, блідий, думав, що нічого допомагати не буде нам. Його звали Арсен.

Ми з дружиною вирішили молодят взяти під своє крило, адже у нас і дім великий, і їм буде простіше, бо непотрібно за житло платити. Але від нового мешканця будинку був чесно не в захваті. Дружина моя ж навпаки, проводила з ним багато часу, вони навіть готували іноді разом. Для мене це не чоловіча робота!

Тому зять одразу не подобався. Але все ж жити разом із ним якось потрібно було, тому почав вчити його машини ремонтувати та будинки будувати, адже це робота для справжніх чоловіків. У Арсена нічого не виходило, він навіть цвях в стіну забити не міг, дуже вже в нього ніжні руки.

Після цього я відкрито почав до зятя якось неприязно ставитись. Усі це помічали! І моя дочка почала сваритись зі мною, бо я не приймаю її вибір. Але будинок наш з дружиною, тому ми вирішуємо як нам ставитись до гостей. Зять навіть ніякого вкладу в дім не зробив!

Але видно, що йому набридли мої знущання і насмішки. Встаю я вранці, а Арсен дрова рубає, так незграбно і невміло, але рубає! В обід вийшов на подвір’я, той табуретку по онлайн-уроках майструє. Усі пальці собі повідбивав, але стілець вийшов нічого такий!

Відправив я його тоді до сусіда мого допомогти гілки дерев спиляти. Так він так пиляв наполегливо, що аж з того дерева впав і ногу собі зламав. Всі мене в сім’ї проклинають, що я бідного хлопця не вберіг. А Арсен же говорить, що сам винен, і навіть видом своїм не показував як йому боляче, хоча перелом був серйозний, аж нога спухла.

Після цього я вирішив лояльніше до зятя ставитись, бо ж видно, що він намагається нам сподобатись. Вже коли він встав на обидві ноги, ми почали разом господарювати. Арсен чудово вчиться, тому невдовзі з ним вирішили побудувати невеличкий будиночок на нашій території для них з дочкою. Будемо вдвох його зводити!

Мені завжди не вистачало сина, з яким я б поділився своїми знаннями, але з Арсеном зможу також це зробити, адже у ньому зараз я розгледів набагато більше!

Оцініть статтю
NewsMix
Я полюбив свого зятя, як рідного сина, хоча спочатку він мені не сподобався