Я придбав квартиру перед весіллям, проте Віра почала наполягати на оформленні частини квартири на неї. Я відмовив їй. Зараз мені здається, що я поквапився з одруженням. Щирий у своїх почуттях лише я, а дружина має зиск із наших стосунків, мені складно миритися з такою ситуацією

Мені 37 років, я нещодавно одружився. Але чомусь замість радощів сімейного життя я відчуваю невпевненість та плутанину. Я дуже люблю свою дружину, але мені здається, що я для неї лише вигідна інвестиція, такий собі гарант стабільного та далеко небідного життя.

З дружиною ми познайомилися у залі очікування, я повертався з відрядження, а Віра від друзів, наш потяг затримувався. Мені сподобалася молода, приваблива дівчина, між нами зав’язалася невимушена розмова. Я розповів, що маю успішний бізнес, твердо стою на ногах, всього досяг сам. Батьки забезпечили мені хорошу освіту та дали старт для розвитку власної справи.

Ми обмінялися телефонами, вже наступного дня Віра зателефонувала. Ми почали зустрічатися. Здавалося, що нарешті я знайшов свою другу половинку, через деякий час ми одружилися. Проте схоже, що я поквапився з цим рішенням. Я щирий у своїх почуттях, а от у відвертості почуттів дружини не впевнений.

Ще перед весіллям я придбав для нас простору сучасну квартиру у новобудові. Віра одразу почала наполягати, на оформленні того, що вона теж власниця житла. Коли я заперечив, бо квартира придбана лише на мої кошти та кошти моїх батьків, дуже образилася, сказала, що відчуває себе не хазяйкою, а гостею.

Дружина моя красуня, тому мені доводиться значну суму давати їй кожного місяця на спортзалу, салон краси та всякі дівочі таємнички. До того ж вона модниця, тому витрати на шопінг є обов’язковими. Скоро у Віри день народження, вона почала натякати, що хотіла б отримати у подарунок автомобіль.

Але коли, я починаю розмову про дітей, то дружина відповідає, що ще хоче почекати, пожити для себе, реалізуватися. Після роботи мені хочеться повечеряти вдома домашніми стравами, але Віра готує рідко, майже завжди замовляє їжу, каже, що не любить готувати. Наводити лад у квартирі вона теж не збирається, тому викликає прибиральницю.

Усі розмови дружини зводяться лише про те, куди ми підемо ввечері відпочити, або яку прикрасу вона хотіла б отримати, або куди полетимо у відпустку. До речі, у весільну подорож ми звісно літали у Париж, це була мрія Віри, і ні про що інше вона не слухати не хотіла.

Я кохаю Віру, але не впевнений, що зможу жити з нею, розуміючи, що я для неї лише спосіб отримання бажаного. Не знаю, що мені робити, можливо краще розірвати наш шлюб.

Оцініть статтю
NewsMix
Я придбав квартиру перед весіллям, проте Віра почала наполягати на оформленні частини квартири на неї. Я відмовив їй. Зараз мені здається, що я поквапився з одруженням. Щирий у своїх почуттях лише я, а дружина має зиск із наших стосунків, мені складно миритися з такою ситуацією