Як моя теща перетворилася на зовсім іншу людину

Коли в нас з Зіною народилася друга дитина, моя теща запропонувала нам віддавати на день старшу доньку. У наших дітей різниця в 4 роки й старша Аріша ще відвідує садочок.

Через те, що я постійно працюю, а жінці поки важко з двома дітьми справитися, її мама запропонувала допомогу. Та ми й не думали, що теща буде говорити 4-річній дитині дивні речі.

Ми цілком довіряли Аллі Валентинівні як люблячій бабусі. Та одного разу я забирав від тещі Аринку, і вона спитала мене йдучи додому:”А чому бабуся Алла говорить, що ви з мамою більше любите мого братика, ніж мене?”

Я спочатку подумав, що Аріна сама це вигадала, але соромилася зізнатися. Та з часом я все частіше чув від старшої доньки фрази на кшталт “я вам не потрібна“, “ви мене не любите” і мене це дещо лякало. Я не міг зрозуміти, звідки у моєї доньки такі думки, адже не міг повірити, що доросла людина стане таке дитині казати. Та відповідь на це запитання мені надав один випадок. Якось я раніше звільнився з роботи та йшов з магазину додому, аж побачив спереду Аллу Валентинівну з моєю донькою. Вони як раз з садочка йшли до нас додому.

Тільки бабуся тебе й любить, моє сонечко, – почув я від тещі.

Аринка йшла понуривши голову. Тоді я підійшов підняв Аришу на руки та сказав: “Привіт, моя донечко! Я так сумував сьогодні за тобою!

Аринка посміхалася скрізь сльози. Я не міг збагнути, нащо рідна бабуся так знущалася з дитини.

Тому я запросив Аллу Валентинівну на чай, але вона відмовилася та пішла додому. Жінці я вдома все розповів, вона була у повному шоці. Ми вирішили, що краще я буду відпрошуватися з роботи та забирати Аринку з садочка.

Я також домовився з керівництвом, що на вихідних працюватиму з дому, аби мої діти бачили мене не тільки ввечері перед сном. Для мене важливо бути батьком, для якого діти на першому місці.

Теща ж мала довгу розмову з моєю дружиною, вона вибачалася за свої слова. Але ми так і не зрозуміли, навіщо вона це казала. Я намагався спитати про це, але мені й самому було неприємно ще раз підіймати цю тему.

Можливо, у такий спосіб Алла Валентинівна хотіла бути кращою в очах онучки, але ж вона робила її нещасною! Ми намагаємося не повертатися до цієї теми, адже моя дружина дуже важко сприйняла такий вчинок рідної матері.

Ми не забороняємо тещі спілкуватися з Аринкою, проте тепер Алла Валентинівна бачиться з дитиною під нашим наглядом. Але вона дуже змінилася, вона постійно питає, як краще Аринці щось приготувати, чи як краще щось пояснити. Кожну зустріч вона говорить нашій доньці, що і батьки, і бабуся її дуже люблять. По тещі дуже помітно, що вона жалкує про свій вчинок. Та все ж дитину я їй більше не довіряю.

Оцініть статтю
NewsMix
Як моя теща перетворилася на зовсім іншу людину