За 20 років шлюбу я жодного разу не дозволила собі відпочити наодинці, а чоловік не знав, як мені це запропонувати

Вже 20 років я у статусі дружини та 18 – у статусі матусі. Разом з чоловіком ми виховуємо двох доньок: старшій зараз 18, молодшій 15. Ми маємо звичну для всіх традицію – завжди бути разом.

Відпустка в нас раз на рік і ми обов’язково їздимо на море всією сім’єю. А нещодавно мені подруга запропонувала поїхати разом з нею на екскурсію до Угорщини. Я давно мріяла відвідати цю країну. Тур коштує недорого й триває 5 днів, але він якраз збігається з датою нашої родинної відпустки.

Я розповіла донькам та чоловіку про пропозицію від подруги і яким було моє здивування, коли вони з радістю порадили мені їхати!

Виявилося, чоловік давно хотів провести свою відпустку за містом поруч з батьками, а дітям кортіло поїхати разом з друзями в турпохід. Так сталося, що всім кортіло порушити нашу родинну традицію.

Під час відвертої розмови я дізналася, що чоловік не любить море і вже 5 років мріє з’їздити до села більше ніж на тиждень. Виявилося, він соромився мені про це сказати, адже боявся образити. Ніби я подумаю, що він не хоче зі мною час проводити!

Досить комічна ситуація з нашим традиційним відпочинком на морі вийшла. Та ми всі дійшли висновку, що варто не боятися оголошувати свої бажання рідним.

Оцініть статтю
NewsMix
За 20 років шлюбу я жодного разу не дозволила собі відпочити наодинці, а чоловік не знав, як мені це запропонувати