За стільки років мені вдалося створити власну родину. Але виявилося, що найближчі та найдорожчі для мене люди зовсім цьому не раді

Мене звати Микола, мені 45 років, нещодавно я одружився. Я дуже щасливий, що нарешті моє сімейне життя склалося, але рідні за мене чомусь не радіють.

Перший раз я одружився ще під час навчання в інституті, але вже через рік ми з дружиною розійшлися. Всі свої сили я спрямував на власний розвиток і мені все вдалося. Зумів створити успішну справу, придбав квартиру, машину, маю стабільний дохід.

Років п’ять тому моя молодша сестра розлучилася та змушена була з дітьми переїхати до батьків, тому що квартира, у якій вони мешкали, належала чоловікові, а він привів туди нову дружину. Я розумів, що сестрі доводиться досить скрутно, своїх дітей у мене не має, тому я щиро допомагав племінникам. Сплачував за гуртки, купив телефони, потім і ноутбуки, обов’язково кожне літо дарував путівку у літній табір на море. Ніколи не відмовляв у фінансовій підтримці, навіть допоміг з ремонтом.

А рік тому я зустрів Оксану і дуже закохався, мої почуття виявилися взаємними, ми одружилися. У Оксани є син від першого шлюбу, ми одразу з ним поладнали. Я щасливий, що хоч і пізно, але зустрів свою половинку. На жаль, мене зовсім не підтримують рідні. Виявилося, що мама розраховувала переїхати до мене, щоб я її доглядав на старість, а квартиру залишити сестрі. Сестра взагалі сказала, що я проміняв рідних племінників на сина Оксани. І тепер купую йому речі, вожу на море, сплачую витрати. Коли сестра дізналася, що я придбав Оксані машину, а сина перевів навчатися у приватний ліцей, взагалі перестала зі мною спілкуватися.

Я допомагав своїм рідним, бо вони моя сім’я. А зараз, коли я створив власну родину, найближчі люди не можуть за мене порадіти. Виявилося, що весь цей час їм було просто зручно.

Оцініть статтю
NewsMix
За стільки років мені вдалося створити власну родину. Але виявилося, що найближчі та найдорожчі для мене люди зовсім цьому не раді